Po J Lo sa zasnúbil aj jej slávny ex. Nevesta ešte nebola na svete, keď mal 30

16. 05 2022 13:00 | zp
Latinskoamerický spevák so svojou snúbenicou.
Latinskoamerický spevák so svojou snúbenicou. Foto: Instagram/nadiatferreira

Do pätice všetko dobré?

V apríli obletela šoubiznizový svet nadšená správa o zásnubách Jennifer Lopez a Bena Afflecka, ktorí sa rozhodli zopakovať si pokus o sľub celoživotnej lásky po takmer 30 rokoch. A teraz po mesiaci fanúšikovia latinskoamerickej hudby jasajú znova. K oltáru smeruje aj jej slávny exmanžel Marc Anthony (53).

Najúspešnejší salsa umelec všetkých čias tentoraz pokľakol pred o dvadsať rokov mladšou víťazkou Miss Universe Paraguaj Nadiou Ferreira. Krásna bruneta sa pochválila diamantovým prsteňom v príbehu na sociálnej sieti, kde nezabudla označiť ani svoju slávnejšiu polovičku.

Marc Athony sa zasnúbil s paraguajskou modelkou Nadiou Ferreirou.
Foto: Profimedia.sk
 

Prvé lastovičky o novej láske vyleteli na začiatku tohto roka, keď spolu dvojica vycestovala do Mexika. Spevák, skladateľ a herec napokon chýry potvrdil, keď 19. marca na sociálnej sieti zverejnil ich spoločnú fotografiu. „Nech Boh znásobí všetko, čo nám želáte,“ napísal Marc. „Navždy takto,“ reagovala na fotografiu, kde sedí v náruči svojho vyvoleného, Nadia.

Odvtedy svoje účty obaja zásobujú snímkami a videami spoločných zážitkov, ako oficiálny pár sa bok po boku objavili aj na svadbe syna Beckhamovcov Brooklyna.

Zdroj: Instagram/marcanthony

Marc Anthony je miláčik latinskoamerickej komunity a aj vďaka tomu sa spolu s Nadiou tešia mimoriadnej podpore fanúšikov. V jeho prípade ide už o piate zásnuby a aj tentoraz prišli len pár mesiacov po tom, ako sa verejnosť o jeho vzťahu dozvedela. Spevák má šesť detí – dcéru Arianu (28) a syna Chasea (26) s expriateľkou Debbie Rosado, dvoch synov Ryana (18) a Cristiana (21) z prvého manželstva s Dayanarou Torres a dvojičky Emmu a Maxa (14) s Jennifer Lopez.