Osud Johnnyho Deppa je jasný. Objaví sa v pokračovaní filmu Piráti z Karibiku?

19. 05 2022 15:00 | kf
Johnny Depp ako Jack Sparrow
Johnny Depp ako Jack Sparrow Foto: Profimedia

Herec sa sám vyjadril k tomu, či ho opäť fanúšikovia uvidia v role piráta.

Legendárny Jack Sparrow z filmu Piráti z Karibiku sa vráti na filmové plátna. Fanúšikovia filmu by si nevedeli predstaviť nikoho iného v hlavnej úlohe než Johnnyho Deppa. Známy herec stvárnil popleteného piráta v piatich sériách obľúbeného filmu.

TIP na článok: Zúfalé kroky Amber Heard! Čo sa dozvedela verejnosť, je silná káva

Kto stvárni Jacka Sparrowa v pokračovaní filmu?

Jerry Bruckheimer, režisér filmu Piráti z Karibiku, oznámil, že pracuje na ďalších dvoch pokračovaniach. Keď sa ho opýtali, či bude hrať aj Johnny vo filme, jeho odpoveď bola nejasná. „Teraz nie, ale nie je ešte rozhodnuté o budúcnosti,“ zneli jeho slová novinárom.

Johnny Depp sa vyjadril k tejto téme počas súdneho procesu, kde sa súdi s bývalou manželkou Amber Heard o 50 miliónov dolárov za ublíženie na cti. Fanúšikovia nebudú z jeho odpovede nadšení. Herec dal dôrazne najavo, že ani nerozmýšľa o účinkovaní v pokračovaní filmu Piráti z Karibiku.

„Faktom je, pán Depp, že ak by vás oslovila filmová spoločnosť Disney s ponukou 300 miliónov dolárov za účinkovanie a ponúkla milióny alpák (Lama alpaka, pozn. red.), nič na tejto zemi by vás neprinútilo vrátiť sa a spolupracovať s Disney na filme Piráti z Karibiku? Je to správne?“ opýtal sa obhajca Amber. „Áno, je to pravda,“ znela Deppova odpoveď.