Dua Lipa vystrašila fanúšikov. Slová o konci kariéry

19. 05 2022 14:00 | zp
Speváčka Dua Lipa.
Speváčka Dua Lipa. Foto: Profimedia.sk
Dua Lipa
Dua Lipa na 64. ročníku udeľovania hudobných cien Grammy v Las Vegas
Dua Lipa na 64. ročníku Grammy Awards

Jej kolegovia vedia, o čom hovorí.

Ak by svoje úvahy dotiahla do konca, miliónom fanúšikov by zostali oči pre plač. Anglická speváčka a aktuálne jedna z najväčších hviezd popového hudobného sveta Dua Lipa odhalila, že sa v minulosti pohrávala s myšlienkou o odchode zo scény. Dôvod bol jednoduchý. Krutí ľudia, pre ktorých sú sociálne siete nástrojom na zbytočné ubližovanie druhým.

Speváčky sa na začiatku kariéry mimoriadne citlivo dotýkali neslušné správy od ľudí, ktoré jej na sociálnych sieťach adresovali. „Boli momenty, keď som o sebe pochybovala, aj keď to bolo vlastne trochu nespravodlivé, pretože veľa ľudí, ktorí správy posielali alebo o veciach hovorili na internete, v skutočnosti na žiadnom z mojich vystúpení neboli,“ citoval speváčku britský denník The Sun.

„Sociálne médiá sú tak trochu založené na toxickej hodnote toho, kto dokáže rozosmiať ľudí na úkor ostatných,“ skonštatovala dvadsaťšesťročná hviezda pre denník. Postupne sa podľa vlastných slov naučila nezaoberať sa tým, čo o nej ľudia hovoria alebo čo si o nej myslia. „Teraz, ak hocikto povie hocičo, ani najmenej ma to netrápi,“ dodala.

TIP: Dua Lipa vyrazila do ulíc: Zo supermini šiat jej prsia takmer vypadli

Obrovskú šou tejto hviezdy svetových rozmerov si môžete užiť aj na Slovensku! Dua Lipa vystúpi počas festivalu LOVESTREAM na Tehelnom poli v Bratislave už 11. júna. Nenechajte si ujsť hudobnú udalosť roka na Slovensku.

LÍSTKY NA LOVESTREAM FESTIVAL SI MÔŽETE KÚPIŤ TU!