Románik medzi Beyoncé a Seanom Paulom: Pravda vyšla konečne najavo

19. 05 2022 13:30 | kf
Beyoncé, Sean Paul
Beyoncé, Sean Paul Foto: Profimedia

Dvojica údajne mala krátky románik. Spevák konečne prehovoril.

Sean Paul nikdy nezabudne na obdobie, keď spolupracoval s Beyoncé. Ich hit Baby Boy bol dlho na prvých priečkach hitparád. Vzniklo to krátko po tom, čo speváčka opustila dievčenskú skupinu Destiny's Child a vydala sa na sólovú kariéru.

Šteklivý videoklip, ktorý natočili k tejto pesničke, vyvolal mnoho otázok. Začalo sa špekulovať, že medzi umelcami je niečo viac ako len spolupráca, hoci Beyoncé v tom čase už randila s Jay-Z.

V nedávnom rozhovore pre The Daily Best sa Sean Paul vyjadril k týmto špekuláciám. A hoci speváčku obdivoval a priznal, že sa mu páčila ako žena, nič medzi nimi nebolo.

„Prial by som si, aby medzi nami niečo bolo. Ona je krásna žena. Vždy som ju obdivoval za jej talent a krásu. Takže keď ma oslovila na spoluprácu, bol som nadšený,“ prezradil spevák.

Beyoncé obvinila Seana Paula zo šírenia klebety

Keď sa stretli na koncerte, Beyoncé vybehla na speváka. „Bola veľmi nahnevaná a ja som jej povedal, že sa musíme porozprávať. Povedal som jej, že ja žiadne fámy o nás nešírim. Ona bola vytočená, že jej to ničí kariéru,“ dodal.


zdroj: YouTube/Beyonce