Kardashianka opäť ako odvážna nevesta. V kostole by sa len prežehnávali

23. 05 2022 12:30 | markiza.sk
Kardashianka opäť ako odvážna nevesta. V kostole by sa len prežehnávali
Kardashianka opäť ako odvážna nevesta. V kostole by sa len prežehnávali
Kourtney s deťmi z predchádzajúceho vzťahu, deň pred svadbou
Kim Kardashian s dcérou North
Kourtney odviedla k oltáru jej mama Kris Jenner

Svadobný obrad sa uskutočnil v nedeľu podvečer vo vile L'Ulivetta, ktorá patrí návrhárskému duu Dolce & Gabanna.

Reality hviezda a podnikateľka Kourtney Kardashian a Travis Baker si vymenili manželské sľuby po tretí raz. Tentoraz si povedali áno v prítomnosti rodiny a kamarátov počas romantického obradu v talianskom Portofine. Štyridsaťtriročná Kourtney mala na sebe svadobné korzetové minišaty, ktoré boli kombináciou saténu a čipky.

FOTOGRAFIE nájdete v galérii.

Ručne vyšívaný závoj bol nádherne prepracovaný, okrem kvetov ho zdobila aj podobizeň Panny Márie. Pri ornamentoch poslúžili ako predlohy kvety zo záhrad v Portofine. Závoj dokonca niesol aj špeciálny odkaz - rešpekt k rodine. Išlo o naviazanie na ženíchovo tetovanie, ktoré je symbolom spojenia, rešpektu a oddanosti.

 

Svadobný obrad sa uskutočnil v nedeľu podvečer vo vile L'Ulivetta, ktorá patrí návrhárskému duu Dolce & Gabanna. Hostina sa konala v stredovekej pevnosti Castello Brown.

Na svadbe nechýbali ani Kourtneyine deti, sestry Khloe, Kim so svojími ratolesťami, mama Kris Jenner a aj Travis syn Landon a dcéra Alabama.

Rodina spôsobila rozruch už o deň skôr, kedy sa vybrala do čarovných uličiek Portofina a neskôr sa vrátila späť na loď. Manželia Kourtney a Travis zaujali najmä svojimi outfitmi, ktoré pripomínali skôr smútočnú udalosť.