Ako dokáže tehotenstvo zmeniť tvár! Slávnu modelku by ste nespoznali

24. 05 2022 09:00 | markiza.sk
Ako dokáže tehotenstvo zmeniť tvár! Slávnu modelku by ste nespoznali
Ako dokáže tehotenstvo zmeniť tvár! Slávnu modelku by ste nespoznali Foto: Profimedia.sk
Adriana Lima predtým, ako čakala tretie dieťatko
Adriana Lima v začiatkoch modelingovej kariéry
profimedia-0692491617.jpg

Dopomohol k tomu aj výraznejší mejkap.

Vo francúzskom Cannes to žije už 75. ročníkom filmového festivalu, počas ktorého sa uskutočňujú nielen slávnostné premiéry a hodnotia sa filmy, ale známe firmy usporadúvajú večierky. Jednou z takých akcií bola aj Chopard Loves Cinema. Na červenom koberci sa medzi hosťami objavila aj slávna modelka Adriana Lima.

profimedia-0693346807.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Štyridsaťročná kráska z Brazílie, ktorá bola dlhé roky jedným z hlavných anjelov značky Victoria's Secret, žiarila šťastím. Už onedlho sa stane trojnásobnou mamou. Druhé dieťatko čaká s novým partnerom Andrem Lemmersom. Dvojica oznámila tehotenstvo vo februári tohto roka a neskôr svojim fanúšikom zdelila správu, že sa dočkajú chlapčeka.

Adriana má z predchádzajúceho manželstva s Marko Jaricom dve dcérky - Valentina má 12 rokov a mladšia Sienna má deväť.

Modelka tak, ako napríklad speváčka Rihanna, ukázala, že veľké tehotenské brucho nie je pri obliekaní prekážkou. Už dávno neplatí to, že by si žena počas tehotenstva mala obliekať voľnejšie oblečenie. Adriana zažiarila v odvážnejšej róbe a bola neuveriteľne sexy.

profimedia-0693534501.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

A hoci je už vidieť, že to má „za pár“ a pre vodu v tele je aj trochu opuchnutá, stále je rovnako krásna. Len na prvý pohľad by asi nikto hneď nevykríkol, že je to Adriana. Prispel k tomu aj výraznejší mejkap, ktorý jej taktiež trochu zmenil črty tváre. Je až fascinujúce, akými zmenami dokáže počas tehotenstva prejsť ženské telo.

Pozrite si v galérii, ako vyzerala Adriana pred tehotenstvom či na začiatku kariéry.