Hviezda seriálového hitu prekvapila. Video odkaz z psychiatrickej kliniky

27. 05 2022 08:54 | markiza.sk
Hviezda seriálového hitu prekvapila. Video odkaz z psychiatrickej kliniky
Hviezda seriálového hitu prekvapila. Video odkaz z psychiatrickej kliniky Foto: Instagram/ rubybarker

Vyzýva ľudí, aby neboli na seba takí prísni a dopriali si aj oddych.

Britská herečka Ruby Barker zverejnila vo štvrtok na svojom instagramovom účte video s úprimnou spoveďou. Dvadsaťpäťročná hviezda je momentálne hospitalizovaná na psychiatrickej klinike. Ako sama povedala, potrebovala malú prestávku. S mentálnymi problémami začala bojovať po tom, ako stvárnila postavu Mariny Thompson v seriáli Bridgerton.

„Je mi lepšie. Dlho mi ale dobre nebolo. Chcem byť k vám byť úprimná. Trápila som sa. V tejto chvíli som v nemocnici, ale onedlho ma pustia. Potrebovala som si oddýchnuť a chcem dodať odvahu ostatným, ktorí sa trápia, aby si urobili túto láskavosť a dali si pauzu. Nebu´dte na seba takí prísni,” prezradila vo videu.

„Bola som rozzúrená, nahnevaná, doľahla na mňa celá táto medzigeneračná trauma. Na pleciach som niesla váhu celého sveta a dostala som sa do bodu, kedy mám oficiálnu diagnózu. Nemôžem pokračovať v živote taká, akou som bola, potrebujem sa zmeniť a o to sa aj snažím. Chcem prežiť a prežijem,” dodala Ruby.

Zdroj: Instagram/ rubybarker

Ruby Barker sa dostala do povedomia najmä vďaka úlohe vo fantasy dráme z dielne CBBC Wolfblood (2017). Prvú hlavnú úlohu si zahrala v nezávislom celovečernom filme How To Stup A Recurring Dream. V politickej dráme Cobra (2020) mala možnosť spolupracovať s Robertom Carlylom.

V televízii sa objavila prvýkrát ako 11-ročná v reklame na kampaň Royal Bank of Scotland. Po absolvovaní štúdia drámy a divadelnej vedy sa rozhodla pôsobiť v komunitnom divadle. Ruby ste mohli vidieť aj vo videoklipe Emily Sande a Naughty Boy - Bungee Jumping.