Zdrvujúca rana pre Aleca Baldwina. Po smrti na nakrúcaní ďalšie úmrtie

28. 05 2022 10:00 | zp
Alec Baldwin
Alec Baldwin Foto: Profimedia.sk
Na smrť starej mamy reagovala aj Hailey Bieber.
Hailey Bieber po smrti starej mamy zdieľala aj jej archívnu fotografiu, na ktorej je spolu so svojimi všetkými deťmi. Medzi nimi
Alec Baldwin pre stanicu ABC

Herec prišiel o milovanú osobu.

Hollywoodsky herec Alec Baldwin prežíva zrejme najhoršie obdobie svojho života. Po tom, ako v októbri minulého roka nešťastnou náhodou smrteľne postrelil kameramanku počas natáčania westernu v Novom Mexiku, jeho život zasiahla ďalšia smutná udalosť. Herec prostredníctvom sociálnej siete oznámil, že sa navždy rozlúčil so svojou mamou.

„Moja rodina s najhlbším smútkom uverejňuje nasledujúce oznámenie. Carol M. Baldwin, matka hercov Aleca, Daniela, Williama a Stephena Baldwina a dvoch dcér Elizabeth a Jane, zomrela dnes v meste Syracuse v štáte New York. Mala 92 rokov,“ napísal herec.

Baldwin pridal aj stručný prierez jej života a dôležitých životných míľnikov. Doplnil, že jeho matke v roku 1991 diagnostikovali rakovinu prsníka a po tom, ako sa jej chorobu podarilo prekonať, venovala všetku energiu do boja proti tomuto zákernému ochoreniu. Členstvom v rôznych skupinách sa podľa jeho slov aj vďaka jej snahe podarilo na boj vyzbierať milióny dolárov. „Všetci sme nesmierne hrdí na jej úspechy,“ uviedol.

Herec k textu pripojil aj fotografiu, ktorá jeho matku Carol zachytáva v mladosti aj vo vyššom veku. Jeho príspevok na vlastnom profile uverejnila i jeho dcéra Hailey, dnes manželka speváka Justina Biebera. Haily pridala stručný a dojemný odkaz. „Ľúbime ťa, stará mama,“ napísala.

Zdroj: Instagram/alecbaldwininsta