Meghan chcela túto návštevu utajiť: Hneď ju odhalili

27. 05 2022 13:30 |
Meghan Markle
Meghan Markle Foto: Profimedia.sk

Dobrý skutok chcela urobiť v tajnosti.

Meghan Markle si uctila obete streľby na základnej škole v Texase, keď navštívila pamätník neďaleko miesta obrovskej tragédie. Vojvodkyňa na mieste položila kyticu bielych ruží, ktoré sú symbolom mieru. Manželka princa Harryho sa snažila byť nenápadná a tento dobrý skutok chcela urobiť v tichosti bez zbytočnej pozornosti, no to jej nevyšlo.

profimedia-0694768179.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan si ľudia ihneď všimli, spoznali ju a aj vyfotili. Jej kroky nasledovali do komunitného centra v Uvalde, ktoré organizuje darovanie krvi a tam rozdávala jedlo dobrovoľníkom. „Nechcela, aby niekto vedel, kto je,“ povedal pre DailyMail jeden z dobrovoľníkov.

Podľa denníka vojvodkyňa v centre zložila dve veľké tašky plné sendvičov, nápojov či dezertov. Jej hovorca sa pre magazín People vyjadril, že túto cestu absolvovala ako matka, ktorá chcela podporiť komunitu, ktorá prežíva nepredstaviteľný smútok. O pár hodín neskôr odletela domov súkromným lietadlom.

Aj keď mnohí v komentároch začali špekulovať, či ju nesprevádzal štáb, ktorý momentálne nakrúca dokument o ich živote s princom Harrym, nikto nikde však žiadnych novinárov ani ľudí zo štábu nevidel.

profimedia-0694772112.jpg
Foto: Profimedia.sk