Josef Rychtář sa bude znovu ženiť. Toto je jeho vyvolená

28. 06 2022 12:50 | markiza.sk
Josef Rychtář sa bude znova ženiť.
Josef Rychtář sa bude znova ženiť. Foto: Profimedia.sk

Odpoveď síce ešte nedostal, no dúfa, že bude kladná.

Tvrdil, že po Ivete Bartošovej žiadna iná nebude, no opak je pravdou.

Josef Rychtář (64) pre Aha! priznal, že má štyri roky priateľku a plánuje si ju vziať aj za manželku. Ide o Ivu Ledvinkovú, ktorá žije v meste Rakovník. Ako píše portál Aha!, Iva predáva oblečenie a niekedy aj zmrzlinu.

Posted by Iva Ledvinková on Sunday, 26 June 2022

zdroj: Facebook/Iva Ledvinková

Prvýkrát sa stretli na benzínke pred deviatimi rokmi, kde sa Rychtář zastavil na káve spolu s Ivetou. „Prišla k nám, od oboch chcela autogram a zmizla,“ povedal vdovec pre Aha!.

„Jedného dňa sa mi odrazu ozvala Iva, že číslo si zohnala na internete. Chcela sa vidieť a či za ňou nechcem prísť do Rakovníka,“ pokračoval ďalej. V tom čase nemohol šoférovať, keďže mu bol odobratý vodičský preukaz. „Tak ma za Ivou odviezol syn,“ zveril sa Rychtář.

S Ivou sa od tej doby pravidelne stretáva. V piatok sa jej dokonca opýtal, či by si ho nezobrala. Spoločne zašli aj do spoločnosti, ktorá má na starosti svadby. „Odpoveď som ešte nedostal, ja však dúfam, že bude kladná,“ povedal.

Rychtář má z prvého manželstva dvoch dospelých synov a Iva zo svojich dvoch manželstiev päť dospelých detí. „Z času na čas sa naše rodiny stretávajú a je nám spolu super,“ dodal Rychtář.