Česká herečka (43) sa ďalšiemu dieťaťu nebráni. Dočká sa vytúženej dcéry?

30. 06 2022 11:00 | markiza.sk
Manželia Dykovci
Manželia Dykovci Foto: Profimedia.sk

Materstvo je pre ňu v živote zásadné.

Český herec a spevák Vojtěch Dyk a česká herečka Tatiana Vilhelmová (dnes už Dyková) sa zosobášili presne 1. mája 2019. Dvojica má spolu osemročného syna Lojzíka.

Tatiana má z prvého manželstva s producentom Pavlom Čechákom dvoch synov - Františka (16) a Cyrila (13). Spoločne má tak pod strechou štyroch mužov.

V rozhovore pre magazín DNES, na ktorý sa odvoláva portál Prima Ženy, nevylúčila, žeby sa bránila ďalšiemu prírastku do rodiny, ideálne by chcela mať vytúžené dievčatko. „Ak sa rozhodneme ísť do toho znovu, tak myslím, že ju mať budeme. Materstvo je pre mňa v živote zásadné,“ povedala.

Manželia Dykovci
Foto: Profimedia.sk
 

Priznala tiež, že ženský element by si v dome veľmi želala. Štyria chlapi sú na ňu niekedy príliš. „Trpím, keď aspoň raz do týždňa nemôžem byť sama. Myslím absolútne sama,“ povedala v rozhovore. Svoju rodinu však, samozrejme, nadovšetko miluje.

Sledujte seriál Špunti na ceste s Tatianou Dykovou od štvrtka 30. júna na Markíze a už teraz na VOYO. Herečku môžete vidieť aj v štvrtej epizóde seriálu Dievča menom Jitřní záře.