Kráľovský zdroj prehovoril: Opísal, aké bolo stretnutie princa Charlesa s Harrym

02. 07 2022 12:00 |
Opäť spolu
Opäť spolu Foto: Profimedia.sk

Až teraz zverejnili, ako to medzi nimi dopadlo.

Princ Charles si užil emotívnu návštevu svojich vnúčat Lilibet (1) a Archieho (3), keď princ Harry spolu s manželkou Meghan navštívili Spojené kráľovstvo z dôvodu osláv platinového výročia panovania kráľovnej Alžbety II..

„Bola to fantastická návšteva. Princ bol potešený, že prvýkrát mohol vidieť svoju vnučku,“ povedal kráľovský zdroj pre magazín People s tým, že bolo pre Charlesa úžasné mať Harryho a Meghan opäť v Británii.

Zdroj:Instagram/harry_meghan_updates

Medzi otcom a synom panovali napäté vzťahy a od odchodu Harryho z UK neboli príliš v kontakte. K udobreniu im nedopomohol ani neslávne slávny rozhovor manželov s Oprah, počas ktorého kráľovskú rodinu nevykreslili v tom najlepšom svetle.

Nedávne spoločné stretnutie však, podľa zdroja magazínu People, dopadlo výborne. „Princ a vojvodkyňa z Cornwallu boli úplne nadšení, keď ich videli. Bolo pre nich výnimočné najmä stráviť čas s vnúčatami. Archieho dlho nevidel a Lilibet videl vôbec prvýkrát,“ dodal zdroj.

Druhorená Lilibet sa narodila 4. júna 2021 v Kalifornii a rodina princa Harryho ju videla až teraz. Archie sa narodil v Spojenom kráľovstve 6. mája 2019, ale od svojich šiestich mesiacov žije v USA a v Británii odvtedy nebol, až teraz.

profimedia-0649197037.jpg
Foto: Profimedia.sk