Lindsay Lohan sa tajne vydala. Zo svojho manžela je očarená

03. 07 2022 08:45 | nb
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan Foto: Instagram/lindsaylohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan v dvojroli v Pasci na rodičov

Herečka konečne prežíva šťastné obdobie. Toto je jej manžel.

Herečka Lindsay Lohan sa v dospelosti viac preslávila škandálmi než hereckým talentom. Ako malá zahviezdila v dvojroli vo filme Pasca pre rodičov, no sláva jej priniesla viac negatív ako úžitku. Po problémoch s alkoholom, drogami a zatknutiam si roky nezahrala vo filme. Teraz jej zjavne svitá na lepšie časy pracovne aj v súkromí.

TIP: Divoký anjel Natalia Oreiro dnes: Má 45 rokov a je hviezdou v Rusku

Lindsay oslávila svoje 36. narodeniny ako vydatá pani, čo oznámila na Instagrame. „Som najšťastnejšou ženou na svete. Našiel si ma a vedel si, že túžim po šťastí a láske. Som očarená, že si mojím manželom. Si môj život, moje všetko. Každá žena by sa takto mala cítiť každý jeden deň,“ napísala v najnovšom poste. Pod fotkou sa roztrhlo vrece s gratuláciami.

A kto je vlastne jej manžel? Volá sa Bader Shammas (35) a je to finančník a inžinier. Na rozdiel od Lindsay, ktorá má 12 miliónov sledovateľov, jeho účet ostáva súkromný. Pár sa zasnúbil v novembri 2021, pričom herečka od začiatku hovorila, že nechce veľkolepú pompéznu svadbu, ale dbala na to, aby to bol krásny deň pre všetkých zúčastnených na peknom mieste. Fotku v svadobných šatách si však zatiaľ necháva pre seba.

Zdroj: Instagram/lindsaylohan

Touto fotkou oznámili zásnuby:

Zdroj: Instagram/lindsaylohan

TIP: Čerstvo slobodná Shakira: Usmiata v mori s týmto fešákom