Poučil sa z minuloročného masakru? Travis Scott z obáv o fanúšikov prerušil koncert

06. 07 2022 14:30 | a.d.
Travis Scott
Travis Scott Foto: Profimedia.sk

Pre rapera je bezpečnosť na prvom mieste.

Po tragédii z minulého roka na Astroworld festivale počas vystúpenia Travisa Scotta, ktorá si vyžiadala až desať mŕtvych a stovky zranených, je americký umelec obozretný. Zvlášť po tom, čo mu bolo zo strany verejnosti vyčítané, že počas osudnej noci ignoroval situáciu pod pódiom, kde došlo k tlačenici a následnému davovému šialenstvu, kladie raper na bezpečnosť svojich fanúšikov veľký dôraz.

Počas pondelkového koncertu v newyorskom Brooklyne raper zastavil vystúpenie uprostred pesničky, aby požiadal fanúšikov o dodržiavanie bezpečnostných opatrení. Vyzýval ich, aby zliezli zo svetelnej konštrukcie, z ktorej koncert sledovali.

Vo videu je vidieť, ako sa Scott prihovára dvom fanúšikom so slovami: „Ahoj, bráško, len sa chcem uistiť, že ste v poriadku. Počujete ma?“ Následne im ukazoval gestami, že majú zliezť z konštrukcie dole. Obidvaja umelca poslúchli a koncert pokračoval ďalej. Hovorca rapera potvrdil pre New York Post, že Travis sa zaviazal urobiť všetko preto, aby zabezpečil, že podujatia budú čo najbezpečnejšie s tým, že chce, aby sa každý fanúšik mohol baviť a bezpečne si vychutnať jeho vystúpenie.


Zdroj: Youtube/Sajerdy Gumbs