Dcéra Blaženy zo Slunce, seno: Sexica, ktorú si chce vziať o 30 rokov starší milionár

30. 07 2022 12:00 | markiza.sk
Veronika Kánská ako Blažena v komédii Slunce, seno, jahody
Veronika Kánská ako Blažena v komédii Slunce, seno, jahody Foto: Profimedia.sk

Vyzerá to tak, že dvojici onedlho zazvonia svadobné zvony.

Populárny biznismen a bývalý automobilový pretekár Richard Chlad (59) oddychuje vo svojom obľúbenom Chorvátsku. Od Primoštenu má dokonca symbolický kľúč, ktorý mu ako váženému turistovi daroval starosta. Práve tu mal český miliardár pred rokmi stretnúť svoju osudovú lásku. Je ňou Anna-Maria Kánská (29), dcéra Veroniky Kánskej (55), ktorú diváci poznajú ako Blaženu z legendárnej komediálnej trilógie Slunce, seno.. z dielne Zdeňka Trošku.

Richard sa aktuálne na Instagrame chváli fotkami so svojou láskou. Nechýbala ani snímka z reštaurácie, z ktorej zverejnili prvú spoločnú fotku aj pred dvomi rokmi. Vďaka nej ľudia zistili, že tvoria pár. Nechýbali ani kritické komentáre, že to dvojici nevydrží práve kvôli vekovému rozdielu. Ale Anna a Richard sú spolu dva roky a dokonca to vyzerá tak, že zazvonia aj svadobné zvony.

Zdroj: Facebook/ Anna-Maria Kánská

„U nás sa to len zlepšuje, zlepšuje a zlepšuje po všetkých stránkach. Ja už som bol starý pesimista, ale toto je príbeh ako z červenej knižnice. S Annou je to skvelé a hlavne ju milujú aj moje deti, ako staršie, tak aj mladšie a tiež aj moja mama,“ povedal podnikateľ pre expres.cz.

profimedia-0706925440.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Miliardára si obľúbili aj Annini rodičia. „Annin otec odolával asi rok. Keď sme sa nakoniec spoznali, tak nakoniec Anna žiarli, že si volávam a píšem s jej otcom,“ zasmial sa Richard.

Dodal, že téma svadba sa u nich preberá a berie to vážne. Do úvahy pripadá skôr menšia svadba v exotike, kde by bola len zamilovaná dvojica a svedkovia.