Exmanžel Jennifer Lopez prehovoril: Pre toto jej to s Benom nevydrží!

31. 07 2022 08:47 | markiza.sk
Exmanžel Jennifer Lopez prehovoril: Pre toto jej to s Benom nevydrží!
Exmanžel Jennifer Lopez prehovoril: Pre toto jej to s Benom nevydrží! Foto: Profimedia.sk

Podľa neho sa speváčka ešte párkrát vydá.

Keď sa Jennifer Lopez a Ben Affleck začiatkom júla vzali v Las Vegas, takmer 20 rokov po tom, čo zrušili svoje prvé zásnuby, bol to moment, ktorým potvrdili príslovie, že stará láska nehrdzavie. S tromi neúspešnými manželstvami za sebou sa 53-ročná Jennifer vydala za muža, ktorého nazýva spriaznenou dušou a povedala: „Možno zistíš, že najkrajšou chvíľou tvojho života je tá v Las Vegas o pol dvanástej v noci na ceste tunelom lásky za prítomnosti tvojich detí a s tým, s ktorým stráviš večnosť.“

No zatiaľ, čo zvyšok sveta s Bennifer, ako tento pár nazývajú, prežíva radosť, jednému mužovi správa o ich svadbe otvorila staré bolestivé rany. Ojani Noa bol speváčkiným prvým manželom. Dnes žije na hony vzdialený od lesku a slávy hollywoodskych reflektorov. Aj jemu kedysi slávna herečka povedala, že s ním chce stráviť večnosť, a to, ako hovorí s pokrčením ramien, „bolo pred tromi manželstvami a piatimi zásnubami.“ Píše Daily Mail

„Prajem jej a Benovi všetko najlepšie, ale nie som presvedčený, že to vydrží. Jen je rada zamilovaná, ale bola zasnúbená šesťkrát. Ben je manželom číslo štyri. Ja som bol manžel číslo jeden a povedala mi, že som láska jej života. Keď sme počas svadobnej noci ležali v posteli, povedala, že budeme spolu navždy,“ prekvapuje 48-ročný Ojani, ktorý o ich intenzívnom a vášnivom vzťahu hovoril len zriedka.

Dvojica sa v roku 1998 rozviedla, ale aj potom ostali dlhé roky priateľmi. Teraz však verejne prehovoril, pretože je unavený z toho, ako o ňom hovoria ako o bezvýznamnom čašníkovi, ktorého JLo opustila po roku manželstva. „Boli sme spolu dva roky, ale priateľmi sme boli takmer desať rokov,“ dodal bývalý model.

profimedia-0332288742.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Počas štvorhodinového rozhovoru v hoteli vzdialeného 45 minút cesty od domu, kde Ojani býva, je zrejmé, že Jen, ako ju prezýva, je stále hlboko zakorenená v jeho mysli. Je presvedčený, že by boli stále spolu, keby jej do cesty neprišla sláva a „paraziti, ktorí sa živia celebritami.“

Je pozoruhodné, za akých okolností sa dvojica vôbec stretla a zamilovala. Ojani utiekol ako 15-ročný z Kuby na nafukovacom člne so šiestimi priateľmi. Čln mal šesť metrov a prekonal nebezpečnú 90-kilometrovú cestu z Kuby na Floridu. Bol zázrak, že prežili.

O sedem rokov neskôr pracoval v kubánskej reštaurácii speváčky Glorie Estefan na slávnej Ocean Drive v Miami. Vtedy mal 22 rokov. V reštaurácii Lario's on the Beach začal ako umývač riadu, neskôr sa vypracoval na čašníka a popri tom si zarobil aj ako model. V jeden večer v roku 1996 vošla do reštaurácie Jennifer, ktorá bola už v tom čase známa, ale megahviezdou sa stala neskôr. Vtedy mala 28 rokov, hrala ako tanečnica v televíznej šou In Living Colour a zahrala si aj po boku Woodyho Harrelsona vo filme Money Train. V čase, keď stretla Ojaniho nakrúcala film Krv a víno po boku Jacka Nicholsona a Michaela Cainea.

„Nemal som ani potuchy, kto to je. Naše oči sa do seba zabodli a ja som si pomyslel, že je to tá najkrajšia žena, akú som kedy videl. Bola so svojou priateľkou Anitou a Arlene, jej asistentkou. Ďalší večer sa vrátili a Jen bola v bare. Doniesol som inému zákazníkovi hranolčeky a ona mi povedala, že vyzerajú "mňamózne", tak som jej ich bez slova podal,“ opísal Ojani.

profimedia-0017466692.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke s raperom P. Diddym, s ktorým zrejme randila už počas manželstva s Ojanim.

Mladý muž bol ohúrený a dodnes si pamätá, že mala na sebe biely top a nohavice. Pomyslel si, že má najlepšie telo, aké kedy videl. Jennifer mu neskôr mala povedať, že v tú prvú noc vedela, že sa zaňho vydá. Jej asistentka mu povedala, že idú na záverečný večierok filmu, aby oslávili koniec nakrúcania a po tom chcú ísť do klubu v Commune. Ojani prišiel do klubu s priateľom Leom, ktorý vzal Jennifer na parket. Ale speváčkina asistentka pošepla Ojanimu, aby ju vzal tancovať on, pretože on je ten, ktorý Jennifer zaujíma.

„Vrátila sa a ja som ju vzal na parket. Zaznela pomalá pieseň, bola elektrizujúca. Chvela sa a povedala mi, že je zo mňa nervózna. Obaja sme cítili tú energiu. Bolo to okamžité a intenzívne. Akoby sa prelievala našimi telami. Povedal som jej, že cítim to isté čo ona. Zdvihol som jej bradu a pobozkal ju. Bol to bozk, akoby sme sa poznali odjakživa,“ opísal.

Herečka mala na druhý deň odletieť domov do Los Angeles. V tú noc sa medzi nimi nič hlbšie nestalo. Ojani ju pobozkal na dobrú noc a dal jej svoje číslo na pager. Na druhý deň mu zazvonil pager, Jen ho musela pred odletom vidieť. Dvere sa rozleteli, otvoril ich a ona mu padla do náručia. Pobozkali sa a keď ochádzala k svojej limuzíne, obzrela sa ako vo filme a mladík si pomyslel, že to je šialené. Dvojica si týždne telefonovala, Ojani používal telefónny automat v kuchyni reštaurácie. 

Cítil som sa ako Popoluška

Jennifer neskôr prišla na premiéru filmu Krv a víno do Miami a chcela, aby jej mladý fešák robil doprovod. „Požičal som si lacný oblek. Prišli sme na červený koberec, boli tam všetky tie blikajúce svetlá a kričiace fanúšičky. Začalo mi byť zle. Kráčal som po koberci a držal ju za ruku, potom som stál bokom, keď dávala rozhovory. Počul som, ako povedala, že chce, aby sa zoznámili s jej partnerom Ojanim. Otočil som sa a ona mi predstavila Jacka Nicholsona a neskôr aj Michaela Cainea. Cítil som sa ako vo filme. Niekoľko rokov predtým som utekal pred Fidelom Castrom na člne a zrazu som bol na červenom koberci s hviezdami,“ opísal Ojani.

Dvojica sa po premiére vrátila do hotela, kde sa prvkrát pomilovali. Podľa Ojaniho to bolo dokonalé. Vtedy mu Jennifer povedala, že chce, aby bol jej v živote a že ho miluje. Dnes si bývalý model myslí, že herečku priťahovalo to, že nebol slávny. „Je to tradičné dievča, pochádza zo skromnej portorickej rodiny. Chcela niekoho, kto by ju chránil, niekoho, kto by sa jej zastal. Úplne sme sa do seba zamilovali,“ dodal.

profimedia-0107265462.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke s druhým manželom Crisom Juddom.

Dal výpoveď v práci a presťahoval sa do Los Angeles. Dvojica spolu žila v peknom byte, neskôr sa presťahovali do ich prvého domu a potom sa domy už len zväčšovali. „Ale nikdy som od nej nič nechcel. Vždy som pracoval a mal vlastné peniaze. Rozprávala mi o svojom detstve v Bronxe. Miluje svojho otca Davida. Je to milý a dobrý chlap. Jej mama Guadalupe, je tvrdá žena. Tlačila Jen k úspechu,“ prezradil.

Speváčka to priznala aj v nedávno zverejnenom dokumentárom filme. „Miluje svoju mamu a Lupe je na ňu veľmi hrdá. Ale myslel som si, že ich vzťah je toxický. Lupe na ňu kričala. Nepáčilo sa mi to. Keď sa na to spätne pozerám, niekedy si myslím, že Jen sa tá dráma možno páčila,“ povedal.

Prvé znamenie, že Hollywood prevráti ich život hore nohami prišlo, keď Jennifer dostala hlavnú úlohu vo filme Selena (1997) o latinskoamerickej stúpajúcej hviezde, ktorú zastrelila šialená fanúšička. Bola to prelomová úloha, ktorá z J Lo urobila senzáciu doslova cez noc. Ponuky sa len tak začali hrnúť, vrátane multimiliónovej zmluvy od Sony na vydanie jej prvého albumu On The 6. „Boli sme spolu asi šesť mesiacov, keď dostala úlohu v Selene. Išli sme do San Antonia v Texase na nakrúcanie a každý večer sme sa vracali do hotela. Ona sa mi zrútila do náručia plná neistoty. Nemyslela si, že je dosť dobrá. Uprostred noci sa rozplakala. Utešoval som ju a hovoril, že je najlepšia,“ hovorí Ojani.

profimedia-0222240356.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke s tretím manželom Marcom Anthonym, s ktorým má dvojičky Maxa a Emme.

Speváčka milovala nákupy a keď nenakrúcala, tak s Ojanim chodili do miestneho nákupného centra. Jedného dňa vošli do klenotníctva a ona si začala prezerať prstene. Ojanimu ukázala, ktorý sa jej páči. Odišli, ale on predstieral, že potrebuje ísť na toaletu a vrátil sa tam. Predavačke povedal, aby prsteň odložila. Mal našetrené peniaze. Pracoval ako Jenniferin osobný tréner, ale mal peniaze aj z modelingu. Prsteň stál 15-tisíc dolárov. Schoval ho do plastového vrecka za umývadlo.

Na večierku k filmu Selena, ktorý sa konal v Hard Rock Cafe, sa Ojani chytil mikrofónu a pred všetkými požiadal Jennifer o roku. Dvojica sa rozhodla, že svadbu bude mať vo februári 1997 na záhrade u priateľa v Miami. Vtedy sa začali objavovať prvé trhliny. Ojani tvrdí, že Guadalupe vynadala svojej dcére, že obrad nebol v jej rodnom Bronxe. Mama jej volávala, kričala na ňu a Ojani neskôr zavolal speváčkinej mame, aby s tým prestala. Odvtedy bolo medzi nimi napätie.

Napätie rástlo, keď sa zo ženy, ktorú Ojani miloval, stal iný človek. "Z Jen sa stala J Lo. Tento veľký biznis prináša milióny. Mala okolo seba tých nových ľudí, ktorí na nej chceli zarobiť. Volal som jej a jej asistentka mi častokrát povedala, že nie je k dispozícii," prezrádza bývalý manžel číslo jeden.

Dieťa by mi pokazilo kariéru

Po svadbe sa to zhoršilo. Ojanimu ponúkli, aby viedol nočný klub The Conga Room v Los Angeles, ktorý čiastočne vlastnila aj Jennifer, zatiaľ čo ona odišla nahrávať album do New Yorku. Ojani začal výdavať fotky svojej ženy s raperom Seanom Combsom, známym ako P. Diddy, ktorý produkoval niekoľko jej skladieb.

„Zavolal som jej opýtal sa, prečo s ním randí. Povedala, že je to len obchod a že to musí robiť. Žiarlil som a kričal, že je vydatá,“ hovorí. Aj ich sen mať rodinu zapadol prachom. Chceli deti, rozprávali sa o tom. No zrazu mu povedala, že dieťa mať nemôže, pokazilo by jej to kariéru. Napriek rozpadajúcemu sa vzťahu ho presviedčala, aby predstieral pred kamerami, že je všetko v poriadku. Konkrétne pri nakrúcaní rozhovoru u Oprah Winfrey. Tá sa ich otvorene opýtala, či majú problémy a Jennifer odpovedala, že je všetko úžasné.

profimedia-0420886701.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke so slávnym bezjbalovým hráčom Alexom Rodriguezom. Zásnuby im nevyšli, Krátko na to už chodila opäť s Benom.

Ojani tvrdí, že počas obdobia, kedy bojoval o záchranu ich manželstva, radikálne schudol. Podľa neho sa celý ich život stal lžou. Speváčkina kariéra medzitým rástla, pretože za film Selena bola niekoľkokrát nominovaná na rôzne ocenenia. Dvojica bola spolu na Zlatých Glóbusoch a sedela vedľa Jacka Nicholsona, ktorý im povedal, že vyzerajú šťastne. Ojani mu odpovedal, že to nie je tak, ako to vyzerá. Herec mu radil, aby vydržal.

Pár sa nakoniec v roku 1998 rozišiel a Jennifer krátko po rozvode verejne randila s P. Diddym. Ojani dostal v rámci vyrovnanie údajne 50-tisíc dolárov a pár ostal v kontakte. Ojani dokonca stále nosil obrúčku. „Boli chvíle, keď mi povedala, že sa chce dať znovu dokopy. Vtedy mi hovorila, že ma potrebuje vo svojom živote. Že ma nechce stratiť,“ prezradil.

Po rozchode s raperom Diddym sa Jennifer vydala za sprievodného speváka Crisa Judda. Ojani tvrdí, že bol pri tom, keď sa v roku 2002 začal jej vzťah s Affleckom, keď jej stroskotalo aj druhé manželstvo. V tom čase si speváčka otvorila reštauráciu Madres v Los Angeles a požiadala Ojaniho, aby ju viedol. „Madres mal slávnostné otvorenie. Išla po červenom koberci s Crisom, ale Ben čakal vzadu s kyticou červených ruží,“ prekvapuje exmanžel.

profimedia-0137046185.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke Ojani Noa, ktorý sa dnes živí ako fitness tréner.

Tvrdí, že je šťastný, že sa vrátila k Benovi, ale má pocit, že to nepotrvá dlho. „Myslím, že sa vydá tak sedem alebo osemkrát. Neviem si predstaviť, že by sa usadila s jedným človekom. V profesionálnom živote musí neustále napredovať, preto má za sebou tri desaťročia úspešnej kariéry, ale aj v súkromnom živote sa musí posúvať ďalej,“ uzavrel muž, ktorý si s Jennifer povedal definitívne zbohom v roku 2005, keď ho bez dôvodo vyhodili z pozície manažéra Madres. Podal žalobu za nespravodlivé prepustenie a prišlo k vyrovnaniu. Presťahoval sa späť do Miami.

Dlhé roky sa cítil ubolený a ublížený. Stále si myslí, že keby okolo seba nemala všetkých tých ľudí, tak sú dodnes spolu. Dnes má svoj život a je šťastný. „Stále verím v lásku a dúfam, že Jen konečne našla tú lásku, ktorú hľadala,“ dodal.