Konečne prišla spravodlivosť: Únosca psíkov Lady Gaga spoznal svoj trest. Druhý však...

04. 08 2022 14:30 | markiza.sk
Lady Gaga a jej miláčikovia
Lady Gaga a jej miláčikovia Foto: Profimedia.sk
Lady Gaga a jej miláčikovia
Lady Gaga a jej miláčikovia
Lady Gaga a jej miláčikovia

Minulý rok páchatelia postrelili zamestnanaca Lady Gaga.

Americkej speváčke Lady Gaga začiatkom minulého roka ukradli dva francúzske buldočky. K ozbrojenému prepadnutiu a krádeži došlo v Los Angeles. Jeden z dvojice zlodejov zaútočil na muža, ktorý pre popovú divu pracuje a práve venčil jej psy. Postrelil ho, psy ukradol a z miesta činu ušiel.

Tridsiatnika, ktorý psy venčil, hospitalizovali so strelným zranením. Podľa vyjadrenia polície sa mu psy pokúsili ukradnúť dvaja muži, ktorí pri ňom zastali s motorovým vozidlom. Pokúsil sa ich zahnať, jeden z páchateľov naňho však vystrelil z poloautomatickej zbrane a buldočky ukradol. Speváčka vtedy ponúkla za psíkov horibilnú sumu, pól milióna dolárov. Video nájdete TU

O odmenu sa prihlásila žena, ktorá psíkov priviedla. Po čase ju s únoscami spojili vyšetrovatelia. Ďalší únosca James Jackson bol tento rok v apríli omylom kvôli procesnej chybe prepustený z väzenia a odvtedy je na úteku.

V kauze nastal posun. Dvadsaťročný muž, ktorý sa priznal ku krádeži francúzskych buldočkov teraz spoznal svoj trest. Sudca v Los Angeles mu udelil štyri roky. Jaylin Keyshawn White tak teraz putuje za mreže.