Rocky z Divokého anjela pozdravuje Slovákov: Kocky na bruchu má aj dnes

05. 08 2022 07:00 | jt
Rocky a Vicky v Divokom anjelovi
Rocky a Vicky v Divokom anjelovi Foto: TV Doma

Aj pred šesťdesiatkou sa udržuje vo forme.

Obľúbená argentínska telenovela Divoký anjel sa vďaka televízii Doma po rokoch vrátila na slovenské obrazovky a opäť vyvolala divácky ošiaľ.

Súčasťou telenovely je aj Rocky, alebo ako ho oslovuje jeho panička Victoria - šofér Morgan.

Rocky v Divokom anjelovi
Foto: Viacom International
 

Rockyho stvárnil nezameniteľný argentínsky herec Marcelo Mazzarelo, ktorý má dnes už 57 rokov. Marcelo bezpochyby vytvoril jednu z najikonickejších postáv v populárnej telenovele. Mal charizmu a úžasnú osobnosť. Zabával nás svojou nešikovnosťou, dojímal romantickými gestami. Diváci Rockymu fandili a verili, že sa mu nakoniec podarí získať srdce krásnej Vicky, sestry hlavného hrdinu.

Po Divokom anjelovi a úspechu, ktorý nasledoval sa Marcelo plne venuje svojej hereckej kariére. Dodnes stihol natočiť niekoľko filmov aj telenoviel, vrátane telenovely Rany z lásky (Sos mi vida), kde stvárnil Miguella opäť po boku Natalie Oreiro a Facunda Aranu. Marcelo sa stále objavuje na obrazovke a najdôležitejšie pre neho je, aby ho práca naďalej bavila.

Pozrite si exkluzívny pozdrav, ktorý seriálový Rocky nahral pre divákov Markízy.

 


Krátko pred šesťdesiatkou našiel šťastie aj v láske a oženil sa učiteľkou tanga Flor. Na svoj vek sa pýši vyšportovaným telom, ktoré mu môžu závidieť aj mnohí mladší.Zdroj: Instagram/elmazzarello 

Telenovelu Divoký anjel si môžete vychutnávať od pondelka do piatka o 16.30 h na Doma!