Ďalšia rana pre Hollywood. Herečka († 49) prehrala boj s rakovinou

15. 08 2022 14:00 | nb
Robyn Griggs
Robyn Griggs Foto: Profimedia.sk
Robyn Griggs
Robyn Griggs
Robyn Griggs

Seriálová hviezda zomrela vo veku 49 rokov.

Seriálová herečka Robyn Griggs prehrala boj so zákernou chorobou. Vo veku 49 rokov zomrela, o čom informovali jej blízki na jej oficiálnom účte na Facebooku.

„S nesmiernym zármutkom oznamujeme, že Robyn nás opustila. Už viac netrpí a určite by chcela, aby sme si ju pamätali v tom najlepšom. Nikdy nezabudneme, s akou otvorenosťou sa úprimne podelila o svoj príbeh. Chcela ľuďom pomáhať a šíriť informácie o tejto chorobe. Odpočívaj v pokoji, drahá naša priateľka, ľúbime ťa a pri myšlienke na teba sa budeme usmievať,“ napísali jej blízki v smutnom príspevku.

TIP: Modelka pre dospelých zavraždila svojho frajera. Dobodala ho na smrť!

Robyn bola od roku 2013 vydatá za profesionálneho golfistu Marka Wileyho. Od začiatku choroby bola o svojom zdravotnom stave veľmi otvorená nielen k svojim najbližším, ale aj k fanúšikom. Verejne oznámila, že jej diagnostikovali rakovinu kŕčka maternice v štvrtom štádiu. Mesiac pred smrťou jej však našli štyri ďalšie nádory na iných miestach.

„Mám štyri nové nádory, dva na pečeni, jeden v bruchu a najväčší z nich na pravej uzline,“ napísala k jednému z posledných príspevkov Robyn a dodala, že začala chemoterapiu a je stále odhodlaná bojovať. Dva dni pred smrťou ju však z nemocnice presťahovali do hospicu.

Zdroj: Instagram/robyngriggsofficial

TIP: Fanúšikovia v šoku: Zomrela hviezda obľúbených telenoviel