Stal sa zázrak! Princovi Harrymu udelili veľkú výnimku

16. 09 2022 15:00 | zv
Manželia držia stál spolu.
Manželia držia stál spolu. Foto: Profimedia.sk

Zrejme v to už ani nedúfal.

Princovi Harrymu povolili obliecť si vojenskú uniformu v sobotu na špeciálnu vigíliu na počesť kráľovnej, píše Daily Mail. Mnohí toto rozhodnutie označujú za víťazstvo zdravého rozumu, keďže Harry síce nie je pracujúcim členom kráľovskej rodiny, no počas služby v britskej armády v Afganistane dosiahol hodnosť kapitána.

Princ William sa spolu s vojvodom zo Sussexu majú pripojiť k ďalším šiestim vnúčatám kráľovnej na špeciálnej 15-minútovej vigílii vo Westminsterskej sále. Všetkých osem vnúčat tak vzdá úctu panovníčke tým, že budú potichu stáť pri rakve Jej Veličenstva.

Reláciu Rozlúčka s Alžbetou II. s moderátorkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou a jej hosťami Katarínou Strýčkovou a Branislavom Kováčikom si nenechajte ujsť v pondelok (19. septembra) od 11.00 h na Markíze.

 

POZRITE SI AJ: NA ROZLÚČKE S KRÁĽOVNOU ALŽBETOU II. BUDE AJ NAŠA REDAKTORKA. MÁ VEĽKÚ VÝHODU

Denník The Mirror priniesol informáciu, že na tomto spomienkovom akte si bude Harry môcť obliecť vojenskú uniformu, ktorú mu doteraz nepovolili nosiť, keďže sa spolu s Meghan rozhodli žiť mimo kráľovskej rodiny.

profimedia-0722729836.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

O Harrym sa písalo aj v súvisloti s jeho pripravovanou knihou, ktorá má toho veľa odhaliť a mnohí ju označujú za časovanú bombu. Viac si prečítajte:

Harryho kniha je časovaná bomba: Unikli informácie, kedy „vybuchne“

O tom, čo sa dialo počas smútočného sprievodu a čo prežíval princ William, si prečítajte tu:

William priznal náročný moment: Vynorili sa mu spomienky na mamu Dianu