Ľudia šalejú zo záberu nečakanej dvojice: Oni dvaja naozaj spolu?!

26. 09 2022 12:00 | zv
Khloé a Michele
Khloé a Michele Foto: Instagram/bild_starsandstories

Ich spoločná fotka sa okamžite začala šíriť internetom.

Khloé Kardashian (38) prekvapila! Reality hviezda a podnikateľka sa počas milánskeho týždňa módy objavila po boku Michela Morroneho (31). Dvojnásobnú mamu vyfotili v objatí so statným talianským hercom a tento záber sa okamžite stal virálnym.

Na fotke stojí hviezda erotického filmu 365 dní v hodvábnej košeli medenej farby a pravou rukou k sebe pevne stíska Khloé, ktorá sa chystala na prehliadku Dolce & Gabanna a v čiernom overale vyzerala oslňujúco.

Zdroj: Instagram/bild_starsandstories

Dvojicu podľa Daily Mail neskôr videli, ako sa rozprávajú a nežne dotýkajú ma afterpárty, kde bol príliš veľký hluk a zjavne sa dobre nepočuli. Ich zábery sa okamžite začali šíriť internetom a ľudia šalejú a dúfajú, že sa práve rodí nový silný šoubiznisový pár. Kde je však pravda, vedia zatiaľ len oni.

Zdroj: Instagram/khloedashbra

Khloé by si naozaj zaslúžila nájsť svoje šťastie po tom, čo ju Tristan Thompson podvádzal a dostal od nej dve šance v podobe dvoch detí. Dvojica má štvorročnú dcérku True a syna, ktorého im vynosila náhradná matka a priviedla na svet v lete. Jeho meno zatiaľ verejnosti neprezradili.