Šokujúce obvinenie: Najznámejší hollywoodsky herec vraj škrtil svoje dieťa

05. 10 2022 12:00 | zv
Brad Pitt a Angelina Jolie
Brad Pitt a Angelina Jolie Foto: Profimedia.sk

A to nie je všetko.

Angelina Jolie v utorok poskytla súdu dokumenty, ktoré zrejme ovplyvnia jej dlhotrvajúci právny spor s bývalým manželom Bradom Pittom. Herečka ho v tejto oficiálnej správe obvinila z toho, že počas letu súkromným lietadlom údajne škrtil jedno z ich šiestich detí, druhé vraj udrel do tváre a ju buchol o stenu, pričom ju držal za vlasy, píše Daily Mail.

Hollywoodska hviezda tvrdí, že hercove správanie počas letu z Francúzska do Kalifornie v septembri 2016, o ktorom sa už roky hovorí, že bol posledným klincom do rakvy ich vzťahu, traumatizovalo ich deti, ktoré plakali a mali zranenia na chrbte a lakti.

profimedia-0300734827.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Päť dní po tejto údajnej násilnej hádke požiadala Angelina o rozvod a predala svoj podiel vo francúzskom vinárstve, ktoré vlastnili spolu s Bradom. Práve tento krok teraz spustil novú vlnu ich doťahovaní.

Herec bývalú manželku zažaloval za predaj časti vinárstva, pretože svoj podiel vraj predala tajne ruskému oligarchovi. Dvojica mala pritom dohodu, že ani jeden z nich nepredá svoju časť bez vedomia toho druhého. Angelina podala protižalobu a herca obvinila z vyššie spomínaného násilného konania voči nej a deťom.

V nových dokumentoch naozaj podrobne opísala incident, ktorý podľa nej viedol k rozvodu a k súčasnému sporu o vinárstvo.

profimedia-0293394284.jpg
Foto: Profimedia.sk