Hrôza! Supermodelka Paulína Pořízková odhalila, čo jej fotograf urobil, keď mala 15

20. 11 2022 09:00 | zp
Paulína Pořízková
Paulína Pořízková Foto: Profimedia.sk
Modelka Paulína Pořízková

Traumatický zážitok si niesla roky v sebe.

Patrí k najúspešnejším modelkám českého pôvodu, ktorým sa podarilo presadiť vo svetovom modelingu. Ani jej cesta za ligotavou slávou sa však nezaobišla bez temných miest. Americká modelka českého pôvodu Paulína Pořízková (57) prehovorila o zážitku, ktorý sa odohral v začiatkoch jej kariéry, a ktorý vlastnými slovami popísala ako „traumatický a urážlivý incident“.

Modelka v šou Jady Pinkett Smith Red Table Talk prezradila, že sa pred ňou nepríjemným spôsobom obnažil fotograf, keď mala iba 15 rokov.

„Takže, mám 15 rokov, som v Paríži. Dostať akúkoľvek prácu bola neskutočne veľká vec, keďže som si myslela, že každá jedna bude moja posledná a ty si chcela byť milé malé dievča, ktoré vyhovie každému,“ rozhovorila sa v šou.

Pořízková pokračovala šokujúcim príbehom. Kým sedela na fotení pred zrkadlom a okolo nej behali hairstylistka a maskérka, zažila niečo nepredstaviteľné.

„Fotograf vkráčal zozadu, a potom som zacítila niečo na mojom ramene, niečo teplé a ťažké. On sa na mne smial, maskérka sa smiala, aj hairstylistka, všetci sa smiali,“ popísala modelka a dodala, že najskôr nevedela identifikovať, čo jej tam dal. Až keď započula zips, uvedomila si, že fotograf jej na plece položil penis. „Nuž, áno, určite to bolo po prvý raz, čo som videla penis,“ uzatvorila nepríjemnú spomienku.