Neprešlo ani osem mesiacov od smrti speváka († 33). Jeho manželka má nový vzťah

22. 11 2022 09:15 , článok bol aktualizovaný 22. 11 2022 11:35 | markiza.sk
Tom Parker s manželkou Kelsey
Tom Parker s manželkou Kelsey Foto: Instagram/tomparkerofficial
Pohreb Toma Parkera
Pohreb Toma Parkera
Členovia skupiny The Wanted na pohrebe Toma Parkera

Jej nový partner si odsedel vo väzení štyri roky.

Anglický spevák Tom Parker, známy z chlapčenskej skupiny The Wanted, podľahol 30. marca glioblastómu - najzhubnejšiemu mozgovému nádoru. Ostala po ňom manželka Kelsey Hardwick a v tom čase iba dvaapolročná dcérka Aurelia Rose a jedenapolročný synček Bodhi.

Ako píše Daily Mail, herečka je necelých osem mesiacov od smrti milovaného manžela v začiatkoch nového vzťahu. S elektrikárom Seanom sa údajne zoznámila v meste Lindos na Rodose v Grécku, kde bola spolu s priateľmi.

Kelsey sa dokonca zúčastnila na svadbe člena Seanovej rodiny v Kente. V nedávnom rozhovore herečka, ktorá si zahrala aj vo filme Harry Potter a Väzeň z Azkabanu, rozprávala o prázdnote, ktorú v jej živote zanechala strata manžela. Ich dcéra Aurelia Tose má dnes tri roky, syn Bodhi dva.

Herečkin nový priateľ sa nedávno rozišiel s matkou svojich detí, avšak s Kelsey to nemá žiadny súvis. Podľa MailOnline je vzťah s jeho bývalou partnerkou pozitívny a pravidelne sa stretáva so svojimi deťmi.

Daily Mailu sa podarilo vypátrať o novom priateľovi herečky Kelsey Hardwick viac. Ide o 39-ročného Seana Boggansa, ktorý šiel v roku 2013 do väzenia za zabitie neznámeho človeka pred barom, keď čakal na taxík. Údajne vtedy 44-ročnému Shaunovi McDermottovi uštedril jediný úder, po ktorom skončil na zemi a zomrel. Vo väzbe si odsedel štyri roky.