Kate všetkých ohromila: Vošla do miestnosti a každý si všimol jeden detail

23. 11 2022 09:20 | zv
Princezná z Walesu
Princezná z Walesu Foto: Profimedia.sk
Princezná z Walesu
Princezná z Walesu
Princezná z Walesu

Tento detail bol na nej vidieť hneď, ako sa objavila.

Kráľ Karol III. usporiadal svoj prvý štátny banket v Buckinghamskom paláci počas jeho panovania, na ktorý dostal pozvánku prezident Juhoafrickej republiky Cyril Ramaphosa. Počas večera mali obaja prejav. Okrem kráľa a kráľovnej manželky sa na bankete zúčastnili aj princ a princezná z Walesu.

A práve princezná z Walesu všetkých prítomných uchvátila okamžite, ako vošla do miestnosti. Prekrásna a usmievavá manželka princa Williama sa stala ozdobou tohto večierku a jeden detail na jej outfite bol pre všetkých neprehliadnuteľný.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Kate žiarila v bielych šatách a na hlave mala najobľúbenejšiu korunku princeznej Diany. Táto korunka bolo vyrobená v roku 1914 podľa návrhu kráľovnej Mary z perál a diamantov, ktoré vlastnila jej rodina. V roku 1981 ho darovala kráľovná Alžbeta II., ktorá ho zdedila, princeznej Diane. Od jej smrti ho nosí Kate.

Dôležitá návšteva

Prezident Juhoafrickej republiky Cyril Ramaphosa v utorok pricestoval na  prvú štátnu návštevu Spojeného kráľovstva odkedy na trón v septembri nastúpil kráľ Karol III.

Kráľ prezidenta privítal v Londýne v sprievode kráľovnej manželky Camilly, následníka trónu princa Williama a jeho manželky Kate. Na slávnostnom privítaní bol aj britský premiér Rishi Sunak a ďalší členovia jeho vlády.

Prezident JAR do Británie pricestoval bez manželky, ktorá sa zotavuje po lekárskom zákroku oka a neodporučili jej vycestovať.