Komentár herečky rieši celý svet: Koketný je slabé slovo

24. 11 2022 15:00 | zv
Blake
Blake Foto: Profimedia.sk
Šťastní manželia
Blake Lively
Blake Lively

Budete sa červenať.

Blake Lively (35) nechala na Instagrame svojho manžela Ryana Reynoldsa (46) koketný komentár, ktorý rieši celý svet. Fanúšikovia tohto páru sú nadšení, že im to aj po toľkých rokoch stále klape a sú do seba rovnako zamilovaní. Už onedlho sa im narodí štvrté dieťa a ich vzťah iskru rozhodne nestráca.

„Môžem otehotnieť počas tehotenstva?“ napísala herečka pod videom, na ktorom jej manžel spolu s hereckým kolegom Willom Ferrellom nacvičujú tanec počas nakrúcania nového filmu. Je zjavné, že Ryan sa v tanci má v čom zdokonaľovať a práve jeho nedokonalé tanečné kroky sú na ňom sexy.

Bez názvu.png
 

Dvojica sa zosobášila v roku 2012 a patria medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry Hollywoodu. Herecký pár má doma tri dcéry – James (7), Inez (6) a Betty (3) a v septembri odhalili, že čakajú štvrtý prírastok, no nevedno, či to bude opäť dievčatko, alebo prvý chlapec.

Ryan dojíma fanúšikov na počkanie vždy, keď sa vyjadruje na adresu svojej manželky. Nedávno povedal, že robí pre ňu všetko, čo môže a aj spolu s deťmi sa jej snažia počas tehotenstva čo najviac pomáhať.

ICH FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.