Definitívny koniec! Kim bude poberať nehorázne výživné, z tej sumy odpadnete

30. 11 2022 14:35 | zv
Kim a Kanye
Kim a Kanye Foto: Profimedia.sk

Exmanželia si v rámci majetkového vyrovnania rozdelili viacero nehnuteľností.

Kim Kardashian a Kanye West alias Ye sú konečne definitívne rozvedení! Exmanželia si v rámci majetkového vyrovnania rozdelili viacero nehnuteľností, pričom raper súhlasil s darovaním 4,5 milióna dolárovým príbytkom, ktorý kúpil vedľa jej domu v južnej Kalifornii po ich rozchode.

Kardashianka (42) bude majiteľkou domu s piatimi spálňami a očakáva sa, že vyššie spomínanú nehnuteľnosť, ktorú Kanye kúpil, aby bol bližšie k svojim deťom, nechá zbúrať, pretože chce urobiť viaceré renovácie, píše TMZ.

profimedia-0402347701.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Okrem domu Kim dostala práva na majetok v hodnote 60 miliónov dolárov v Hidden Hills v Kalifornii, kde žije s deťmi, ako aj majetok v Idahu. West si nechal plážový dom v Malibu, pár rančov vo Wyomingu, dom v Belgicku a aj v Chicagu, v ktorom vyrastal.

Slávny bývalý pár konečne ukončil rozvod po škaredej verejnej bitke, ktorá sa vliekla takmer dva roky od ich rozchodu.

Okrem rozdelenia si portfólia nehnuteľností sa dohodli aj na starostlivosti o svoje štyri deti, North (9), Saint (6), Chicago (4), Psalm (3) na všetkých rodičovských plánoch. Kim bude poberať 200-tisíc dolárov mesačne ako výživné na deti. Bývalí partneri budú mať spoločnú starostlivosť a rovnaký prístup k deťom.