Je to vonku. Vyšlo na povrch, prečo sa J Lo a Ben Affleck rozišli

07. 12 2022 09:00 | zp
Jennifer Lopez a Ben Affleck.
Jennifer Lopez a Ben Affleck. Foto: TV Markíza
Jennifer Lopez a Ben Affleck.
Svadba Jennifer Lopez a Bena Afflecka.
Jennifer Lopez a Ben Affleck.

Zničilo ich to.

Boli najsledovanejším párom šoubiznisu. Hovorili im Bennifer, čo bolo vôbec prvýkrát, keď médiá využili na označovanie zaľúbeného páru spojenie ich mien v jedno. Zdalo sa, že lásku latinskoamerickej hviezdy Jennifer Lopez a amerického herca a režiséra Bena Afflecka nemôže nikto a nič rozdeliť, no stal sa pravý opak.

J Lo po osemnástich rokoch odhalila, prečo sa s Affleckom v roku 2004 rozhodli zrušiť zásnuby a následne ukončiť aj ich vzťah. Bola to obrovská mediálna pozornosť. Paparazzovia ich prenasledovali na každom kroku a ich tváre zdobili takmer denne titulky bulvárnych médií. Boli jedným z prvých hviezdnych párov, ktorým venovali takú veľkú pozornosť.

„Bola to nová vec. Bolo to veľmi... Zničilo nás to. Časť toho, čo nás zničilo, bola energia, ktorá prichádzala zvonku. Milovali sme sa, bolo to veľmi ťažké,“ prezradila speváčka v rozhovore s Frankom Oceanom.

TIP: J Lo išla donaha. Odhalila úplne všetko

Dvojica začala randiť v roku 2002 a v novembri toho istého roku oznámila zásnuby. Na svete už bol aj termín svadby, „áno“ si chceli povedať o rok neskôr 14. septembra. Svadbu napokon pre enormný záujem médií odložili a napokon v januári 2004 svadobné plány definitívne zmietli zo stola, keď zásnuby zrušili.

Lopez dnes hovorí, že mala vtedy „prvý raz skutočne zlomené srdce“. V rozhovore sa dokonca zdôverila, že po rozchode nemohla vystupovať so skladbami, ktoré vznikli v čase, keď boli s Affleckom spolu. S odstupom času je presvedčená o tom, že si obaja museli prejsť vlastnými cestami, aby mohli dostať druhú šancu, a keď sa po rokoch znova stretli, vedeli, že je to to pravé.

„Teraz sme starší a uvedomili sme si, že je to oveľa jasnejšie. Aj keď vtedy sme to tiež tak cítili, teraz to vieme. Bez otázok. Nehovorili sme si ,Dobre, poďme skúsiť, ako to pôjde‘, nie! Bolo to skôr ,Sme to ty a ja.‘ To je celé. Úplne. Až do konca,“ povedala hviezda.

Jennifer Lopez a Ben Affleck.
Foto: TV Markíza
 

V rozhovore tiež odhalila, že tentoraz jej dal Affleck vyryť na snubný prsteň tri slová „Not. Going. Anywhere.“ (v preklade Nikam nejdem). Práve týmito slovami sa s ňou totiž údajne lúčil v správach, keď začali byť po 18 rokoch znovu v kontakte. Vtipne dodala, že na prvom prsteni bolo napísané „Sing“ (v preklade Spievaj).

„Ak premýšľate, ak ste ako ja svojho času stratili nádej, takmer sa vzdali, nerobte to. Pretože pravá láska existuje a niektoré veci trvajú do konca života,“ odkázala všetkým fanúšikom Lopez, ktorá sa za Afflecka vydala v júli tohto roku.