Spevák má na krku obvinenie zo znásilnenia neplnoletej: Na reakciu dlho nečakal

09. 12 2022 13:45 | markiza.sk
Backstreet Boys
Backstreet Boys Foto: Profimedia.sk

K incidentu došlo podľa jej slov v roku 2001.

Nick Carter má na krku vážne obvinenie. Údajná obeť 42-ročného speváka vystúpila na štvrtkovej tlačovej konferencii spolu so svojimi právnikmi, píše Page Six.

Shannon Shay Ruth tvrdí, že keď mala iba 17 rokov, tak ju člen skupiny Backstreet Boys sexuálne napadol. „Posledných 21 rokov bolo plných bolesti, zmätku, frustrácie, hanby a sebapoškodzovania, čo je priamym dôsledkom toho, že ma Nick Carter znásilnil,“ povedala dnes 39-ročná žena. K incidentu podľa jej slov došlo v roku 2001.

„I keď som autistka a žijem s detskou mozgovou obrnou, verím, že nič ma neovplyvnilo viac alebo nemalo na môj život trvalejší vplyv ako to, či mi Nick Carter urobil a povedal,“ pokračovala. Dodala, že ju schmatol a spôsobil jej na ruke modriny.

Shannon Shay Ruth obvinila Nicka Cartera zo sexuálneho napadnutia
Foto: Profimedia.sk
 

Spevák všetky obvinenia vehementne odmieta. „Toto tvrdenie o incidente, ktorý sa údajne odohral pred viac než 20 rokmi, je nielen právne bezpredmetné, ale tiež úplne nepravdivé,“ uviedol právny zástupca Nicka Cartera Michael Holtz vo vyhlásení, píše Page Six.

Podľa neho Shannon Ruth už roky manipulujú tak, aby speváka krivo obviňovala. „Tieto obvinenia sa v priebehu času opakovane a podstatne menili,“ dodal zástupca.

Nick Carter
Foto: Profimedia.sk