Kde je matka zavraždených dievčat? Je takmer 13 rokov nezvestná

04. 09 2013 17:48 | TRNAVA, TV Markíza
Ingrid Káňavová
Ingrid Káňavová Foto: TV Markíza

Susedia obviňujú otca

Len čo polícia našla telá zavraždených dievčat a staršej ženy, rozbehla rozsiahle pátranie po ich otcovi. Ten má na svedomí nielen trojnásobnú vraždu, ale pravdepodobne aj záhadné zmiznutie matky dievčat, bývalej policajtky Ingrid Káňavovej. V Trnave pred jednou z bytoviek boli preto v pohotovosti desiatky ozbrojených mužov.

 

Chvíľu po otrasnom čine nasadila polícia ťažkoodencov pred obytný dom v Trnave, kde žije babka zavraždených dievčat. Existovali totiž obavy, že ozbrojený muž sem môže prísť.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Trinásť rokov hľadá polícia jeho manželku nezvestnú Ingrid. Bola na návšteve v dome u svojej matky s deťmi. Vtedy po ne prišiel a odviezol ich do víkendového domu v Šuranoch.

Susedia videli Ingrid naposledy pred takmer trinástimi rokmi počas šurianskeho jarmoku. Odvtedy ju jednoducho niet. Matka dvoch dievčat záhadne zmizla koncom októbra 2000. Polícia odvtedy nepretržite po nezvestnej pátra.

Keď sa stratila, bola na materskej dovolenke so svojou mladšou dcérou. Predtým pracovala na polícii. Skôr, ako sa stala policajtkou, šesť rokov pracovala v centre voľného času.

Komentáre ( 0)