Vyhrajte luxusný pobyt v Hoteli Hubert

04. 12 2014 14:00 |
Hotel Hubert
Hotel Hubert
Hotel Hubert
Hotel Hubert
Hotel Hubert

Súťaž ukončená

Vyhrajte luxusný pobyt v tatranskom Hoteli Hubert**** Vital Resort pre dvoch - víkend relaxu, čerstvého horského vzduchu, koní, wellness a ako bonus vírivka s fľašou sektu...

Odpovedzte na našu súťažnú otázku. Každá správna odpoveď bude zaradená do žrebovania o hlavnú cenu. Súťaž končí vo štvrtok, 11.decembra!

Výherca:
Šoltésová Karina. Gratulujeme!

Súťažná otázka znie:
V akom okrese sa nachádza obec Gerlachov? Odpovede nám posielajte prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU

Tatranský víkend v Hoteli Hubert zahŕňa:

ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v apartmáne Hotela Hubert, raňajky formou bufetových stolov, večere formou bufetových stolov, voľný vstup do Oázy Thalasso,1x za pobyt káva + koláč /každá osoba/, bylinkový kúpeľ, jazda na koni, kúpeľ vo vírivej vani pod holým nebom s fľašou sektu

Hotel Hubert****
sa nachádza v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, na úpätí najvyššieho vrchu Tatier, Slovenska aj celých Karpát - Gerlachovského štítu, v nadmorskej výške okolo 900 m n. m. Hotel je výborným východiskom pre výlety do Vysokých a Nízkych Tatier, návštevu okolitých lyžiarskych stredísk a iných atrakcií regiónov Spiša, ale i Liptova.

V Oáze Thalasso na ploche 650 m² nájdete: vyhrievaný vonkajší bazén so slanou vodou, vnútorný bazén so slanou vodou, vírivku, fínsku kaďu, zázračnú sprchu, iglu kútik, sauny, a ešte omnoho viac.

Hotel ponúka široké spektrum športového vyžitia. Hosťom je k dispozícii tenisový kurt, tenisová hala s možnosťou využitia aj na basketbal, ihrisko na plážový volejbal či minigolfový areál. Pre spoznávanie okolitej tatranskej prírody odporúčame vychádzku na hotelových koňoch. Pre dospelých aj deti je pripravená herňa.

Viac podrobností a podmienky súťaže nájdete TU

Komentáre (0)