Vyhrajte lístky na koncert Boney M.

25. 02 2015 14:29 | TS
Boney M.
Boney M.

Súťaž ukončená

Už o pár dní zavíta na Slovensko hudobná formácia Boney M. na čele so Sheilou Bonnick. Organizátori riešia posledné dôležité úlohy a zdá sa, že hudobníci im dávajú poriadne zabrať.

"Hudobníci majú najmä na hotel naozaj vysoké požiadavky. Sheila Bonnick konkrétne požaduje izbu, ktorá má najmenej 35 metrov štvorcových a disponuje nielen vaňou, ale aj sprchovacím kútom, všetci požadujú hotel s wellness a s bazénom vhodným na plávanie," prezradil jeden z organizátorov koncertu, "Napriek tomu, že neveria, že budú mať času nazvyš, chceli by tiež, aby bol hotel blízko centra, ak by sa predsa len rozhodli pre príjemnú prechádzku."

Formácia Boney M. chce bývať v luxuse!
 

Podľa našich informácií organizátori rokovali s viacerými hotelmi, no napokon sa dohodli s novým hotelom Lindner, ktorý sa nachádza na Trnavskom Mýte v blízkosti obchodného centra. Ako jeden z mála spĺňa všetky požiadavky členov formácie a navyše poskytuje privátny vstup do obchodného centra a tiež výhľad z baru na 13. poschodí na celú Bratislavu.

Formácia Boney M. chce bývať v luxuse!
 

Okrem špeciálnych požiadaviek na ubytovanie má formácia aj špeciálne požiadavky na stravu. Všetci členovia sú vegetariáni a ich záujem smeruje v prvom rade k strave zdravej a čerstvej. "Toto je jedna z vecí, ktorú nám pravidelne prízvukujú, zdá sa, že strava je pre nich akoby alfa a omega," povedal jeden z organizátorov.

12. marca 2015 si všetci milovníci oldies hudby a skvelej zábavy prídu na svoje. V bratislavskej HANT aréne, starším známej ako ŠH Pasienky, vystúpi legendárne hudobné zoskupenie Boney M., jedna z najpopulárnejších hudobných skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vyhrajte dva lístky na tento skvelý koncert legendárnej skupiny! Na adresu websutaz@markiza.sk nám napíšte ako sa volá synček speváčky Zdenky Prednej. Nezabudnite uviesť svoju adresu a telefonický kontakt. Výhercu vyžrebujeme vo štvrtok, 5. marca 2015. Veľa šťastia!

Výherca - Laco T., Dunajská Lužná - Gratulujeme!

Pomôcka :) - Zdenka Predná porodila! Synček sa narodil skôr

Komentáre (0)