Buď krásna s MAX FACTOR, (nielen) make-upom maskérov filmových hviezd!

22. 05 2015 12:50 |
súťaž
súťaž

Súťaž ukončená

Ak by ste vošli do našej televíznej maskérne, určite by sa vám na chvíľu zatajil dych! Mať také množstvo kvalitnej kozmetiky je totiž určite snom nejednej ženy. A keď k tomu prirátame starostlivosť našich maskérok, tak je jasné, že ak niekto vyjde z maskérne, je stopercentne tip-top! Je to aj vďaka kozmetike MAX FACTOR, ktorú maskérky používajú najčastejšie. Predovšetkým dobre krycie make-upy a pudrenky, ktoré dodávajú pleti zamatový vzhľad. A keďže nejedna z vás by určite chcela vyzerať tak dobre, ako naše moderátorky, pripravili sme pre vás súťaž o 4 balíčky kozmetiky Max Factor!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SÚŤAŽ

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, ktorá znie: Ktorý zo 4 uvedených prípravkov je najhorúcejšou novinkou? Vaše odpovede čakáme na mailovej adrese websutaz@markiza.sk

Štyrom z vás pošleme balíček kozmetiky MAX FACTOR. Výhercov žrebujeme v utorok, 26. mája! Veľa šťastia!

Balíček obsahuje:

Masterpiece Glamour Extenions maskara

Pán Max Factor priniesol maskary masám uvedením svojej prvej maskary pred viac ako 50 rokmi. Základy, ktoré v tom čase položil, sa rozvinuli a značka uviedla už množstvo úspešných, ocenených kúskov, medzi ktorými sa vynímajú maskary v butiku Masterpiece. Výskumy Max Factor potvrdili, že keď sa jedná o riasy, ženy sa neuspokoja len s jedným účinkom a túžia po komplexných výsledkoch. Ideálne riasy musia podľa nich odrážať všetky tri  efekty maskary – objem, predĺženie aj intenzívne tmavé zafarbenie. Práve týmto ženám Max Factor venuje najhorúcejšiu novinku - novú maskaru Masterpiece Glamour Extensions 3v1. Inovačná maskara prináša ženám najželanejšie výsledky – dĺžku, hustotu aj výraz. 

Creme Puff púder
Skvelý kompaktný púder so svetlo odrážajúcimi čiastočkami pre vláčny povrch, nádherný jas a prekrytie akýchkoľvek chybičiek krásy.

Facefinity All Day Primer
Podkladová báza je nevyhnutným krokom pre prípravu pleti pred líčením a je obzvlášť vhodná pre mastnejšie typy pleti. Zmatňujúce čiastočky absorbujú kožný maz a výrazne predlžujú trvácnosť make-upu.

Colour Elixir Gloss lesk na pery
Kombinácia vyhladzujúceho minerálneho oleja, výživného kandelilového vosku a rozjasňujúcich zložiek vytvára výnimočný lesk a sýte farby, vďaka ktorým budú vaše pery super žiarivé a neprehliadnuteľné.


Výhercovia - Viliam K., Dunajská Lužná; Slávka M., Bratislava; Marek Ch., Bratislava; Viera J., Košice

Komentáre (0)