Vyskúšajte všetky chute sveta s Tic Tac Around the World

04. 03 2019 14:45 | PR článok
Tic Tac Around the World
Tic Tac Around the World Foto: Ferrero Group

Všetky vaše priania si môžete splniť s novou limitovanou edíciou, s ktorou budete mať svet ako na dlani.

Príde vám tohtoročná zima už dlhá a túžite sa preniesť aspoň na chvíľu do teplých krajín, objavovať rôzne kultúry alebo zažiť nové zážitky? Všetky vaše priania si môžete splniť s novou limitovanou edíciou Tic Tac Around the World, s ktorou budete mať svet ako na dlani.

Vo farebnom balení sa pre milovníkov dobrodružstva skrýva hneď šesť ovocných príchutí. Tóny zrelých malín a brusníc vás okamžite prenesú do letných dní v Európe. Milovníci exotických diaľok si prídu na svoje s príchuťou sviežeho ananásu, jemnej marakuje, sladkého manga alebo neobvyklej papáje. Nielen vďaka osviežujúcej chuti, ale tiež vďaka obrázkom, ktoré symbolizujú rôzne kontinenty, si s Tic Tac vychutnáte cestu ďaleko od domova. A možno začnete snívať aj o svojej dovolenke.

Limitovaná edícia Tic Tac Around the World s mixom šiestich rôznych ovocných príchutí bude na pultoch obchodov od konca februára v klasickom balení i vo veľkom bottle packu. Uvedenie bude podporené kampaňou na sociálnych sieťach a POS materiálmi v mieste predaja.


O spoločnosti Ferrero
Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. K výrobe lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov cukroviniek v Európe a zároveň jednou z najväčších na svete. K portfóliu spoločnosti patrí vedúcej značky na trhu, ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Komentáre ( 0)