Objavte novú prírodnú značku pleťovej starostlivosti Distillery od AVONu!

31. 10 2019 10:00 | PR článok
Distillery
Distillery Foto: AVON

Snívate o návrate k jednoduchosti prírody a zmysluplnému životu v tomto rýchlom svete zameranom na technológie?

AVON vám predstavuje čistú krásu bez kompromisov v podobe novej značky Distillery, ktorá vychádza iba zo sily prírody.

Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza na trh novú pleťovú starostlivosť Distillery obsahujúcu iba čisté ingrediencie, účinné látky a koncentrované zloženia, žiadne výplne, žiadne dráždivé látky a žiadne nadbytočné prídavky. Pleťová starostlivosť sa skladá z 5 výrobkov, ktoré kombinujú vysokokvalitné vegánske ingrediencie a sú balené v obaloch, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Distillery je pre spoločnosť AVON obrovským krokom a je výsledkom niekoľkoročného výskumu. Vďaka procesu destilácie, sú všetky výrobky čistejšie a koncentrovanejšie, aby dosiahli lepšie výsledky, ktoré sa odzrkadlia na pleti. Každý výrobok obsahuje v priemere 15 prírodných prísad. Nechajte sa tak očariť silou a vôňou prírody a doprajte vašej pleti komplexnú starostlivosť, ktorá:

- obsahuje vegánske zložky,

- má vysokú koncentráciu účinných látok,

- má ekologické zloženie, bez alkoholu, bez parfumácie,

- je alergiologicky a klinicky testovaná.

foto.jpg
Foto: AVON
 

Distillery je revolučná a prvá značka s certifikátom FSC, ktorý oficiálne potvrdzuje, že spoločnosť AVON koná environmentálne, ekonomicky a sociálne zodpovedne. Používa vodu len tam, kde to je nevyhnutné, 3 z 5 výrobkov z pleťovej starostlivosti sú vyrobené bez vody. Má najvyššiu koncentráciu účinných látok bez nepotrebných prídavkov, vďaka čomu sú výrobky čisté a koncentrované pre ľahšie vstrebávanie. Výnimočné čisté zloženia s vysoko účinnými prírodnými ingredienciami pleť detoxikujú, regenerujú, hydratujú a rozžiaria. Sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Línia Distillery sa skladá:

- Pleťový olej Distillery

- Denný krém s OF 25 Distillery

- Nočný krém Distillery

- Púder s vitamínom C Distillery

- Čistiaci pleťový balzam Distillery

Všetky výrobky nájdete na www.avon.sk.

Komentáre (0)