Ako jednoducho ušetriť pri online nakupovaní

04. 02 2020 09:00 |
Tipli
Tipli Foto: Tipli
Tipli
Tipli
Tipli

Aj vás vždy zlákajú sezónne zľavy alebo ponuky dopravy zadarmo?

Nakupovanie je jednoducho vášeň a nie je nič lepšie, ako si ju užívať z pohodlia svojej obývačky prezeraním rôznych e-shopov. Odteraz však nemusíte čakať na zľavové akcie, s Tipli môžete pri nákupoch online ušetriť vždy.

Vždy výhodné nakupovanie

Vďaka cashbacku je možné ušetriť pri každom nákupe online. Pýtate sa, čo ten zázračný cashback vlastne je? Doslova by sme ho mohli preložiť ako "peniaze späť". Ak nakúpite prostredníctvom portálu Tipli v jednom zo svojich obľúbených obchodov, ako napríklad Hej.sk, BonPrix, Notino či GymBeam, Tipli vám časť sumy, ktorú ste v obchode minuli vráti späť na váš účet.

Stále vám to nedáva zmysel? Pýtate sa, prečo by vám nejaký internetový portál len tak posielal peniaze? Spoľahlivosť cashbacku spočíva v zmluvách, ktoré Tipli uzavrelo s reálnymi e-shopmi. Neznamená to, že vám spoločnosť Tipli len tak vráti peniaze zo svojho účtu. Z cashbacku profitujú všetky tri strany. Vy, cashbackový portál ale aj e-shop. Vďaka tomu, že portál Tipli privedie nového zákazníka napríklad na stránku Booking.com, získa Tipli istú províziu, z ktorej časť získate aj vy vo forme peňazí späť.

Ako získať cashback

Ak to raz vyskúšate, je zaručené že inak už nakupovať nebudete. Kto by predsa nechcel získať peniaze, ktoré práve minul, aj keď ide len o časť z nich. Lepšou správou ale je, že nakupovanie s cashbackom nie je vôbec zložité. Stačí venovať pár minút registrácii na portál Tipli, vyhľadať si na portáli váš obľúbený obchod, prekliknúť sa cez možnosť "Nakupovať" a ďalej si prezerať a nakupovať veci v e-shope tak, ako obvykle.

Koľko peňazí môžete ušetriť

Výška cashbacku sa v konrétnych obchodoch líši, niekde úšetríte viac, niekde menej. Napríklad vo svete veľmi obľúbenom virtuálnom trhovisku ako je AliExpress, na ktorom nájdete skutočne všetko, môžete ušetriť až 10 % z vami minutej sumy. Aj napriek tomu, že AliExpress ponúka výhodné ceny na väčšinu tovaru, s Tipli môžete pri nákupe ušetriť ešte viac.

Pravidelné zľavy a akcie

Okrem výšky cashbacku nájdete pri konkrétnych e-shopoch aj ich aktuálne zľavy a kupóny, ktoré môžete využiť. Väčšinou ide o zľavy na nákup konkrétnej značky či kupóny na dopravu zdarma. Všetky uvedené akcie môžete plnohodnotne využiť. Cashback sa vám odčíta vždy z vami utratenej sumy/čiastky. Využiť je ale možné len kódy a kupóny, ktoré nájdete priamo na Tipli.

Na Tipli si môžete prezrieť aj aktuálne letáky v obchodoch ako Lidl, Kaufland, Pepco alebo Jysk, takže budete informovaný o prebiehajúcich zľavách skutočne všade. Stačí sa už len zaregistrovať a naplno si užívať všetky výhody, ktoré Tipli svojim zákazníkom ponúka.

 

Komentáre ( 0)