Chcete iba jesť vitamíny, alebo sa skutočne cítiť a vyzerať lepšie?

03. 06 2020 09:00 | PR článok
Chcete iba jesť vitamíny, alebo sa skutočne cítiť a vyzerať lepšie?
Chcete iba jesť vitamíny, alebo sa skutočne cítiť a vyzerať lepšie?

Vedeli ste, že vaše telo je schopné využiť efektívne iba malú časť „obyčajných" vitamínov vo výživových doplnkoch?

Vedeli ste, že vaše telo je schopné využiť efektívne iba malú časť „obyčajných" vitamínov vo výživových doplnkoch? Prípadne, že niektoré doplnky stravy obsahujú látky, ktoré sú svojím účinkom určené na niečo iné než na to, čo si od týchto doplnkov sľubujete? Keď chcete od doplnkov stravy viac ako len dobrý pocit, malo by vás zaujímať toto...

Zúfalá ponuka doplnkov komplexných doplnkov stravy s kvalitným zložením v správnych dávkach viedla k uvedeniu novej značky by Anna Brandejs, ktorá cieli na tých z vás, ktorí:

- vyžadujú od doplnkov stravy skutočný výsledok a nielen placebo efekt,

- chcú platiť len za látky, ktoré je ich telo schopné efektívne zužitkovať,

- preferujú doplnky poskytujúce celkovú starostlivosť, t. j. pestré zloženie v správnom pomere,

- to všetko za priaznivú cenu.

Doplnky stravy by Anna Brandejs sa zameriavajú primárne na zákazníkov, ktorí chcú podporiť svoju krásu a zvýšiť obranyschopnosť imunitného systému. O tom, ako vyzeráme, či sme schopní čeliť chorobám, rozhoduje z veľkej časti práve to, či svojmu organizmu dodávame všetky potrebné látky v zodpovedajúcom množstve.

Produkty s aktuálnej ponuky by Anna Brandejs vám pomôžu:

· Collagen + 11: Zvýšenie kvality pleti a pokožky vďaka 12 funkčným látkam, medzi ktorými dominujú prémiový morský kolagén a patentované Ceramosidy, ktoré pozitívne účinky kolagénu znásobujú. Pozitívne vlastnosti kolagénu a Ceramosidov potvrdzujú vedecké štúdie aj skúsenosti zákazníkov, ktorí z COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs urobili najpredávanejší produkt na internetových stránkach spoločnosti Medaprex.

· Detox: 9 prírodných extraktov na detoxikáciu organizmu. V zložení tohto produktu nájdete rešetliak prečisťujúci, lopúch väčší, ďatelinu červenú, zázvor lekársky, púpavu lekársku, sladovku hladkoplodú, mätu piepornú, fenikel obyčajný, mačací pazúr. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.

· Beautiful Hair: Udržanie krásnych a zdravých vlasov. Starostlivo vybrané zloženie obsahuje pupalku dvojročnú, lopúch väčší, saw palmetto, PABA, vitamín C, zinok, vitamín B3, meď, biotín a selén. Informácie o účinkoch týchto látok nájdete tu.

· Liposomal Vit. C: Odstránenie únavy, podpora imunitného systému a správnej funkcie nervového systému, prevencia generatívnych ochorení a kardiovaskulárnych chorôb, podpora metabolizmu a syntézy kolagénu v tele. Áno, to všetko zvládne maximálne vstrebateľný lipozomálny vitamín C v Liposomal Vit. C. Viac informácií o produkte nájdete tu.

· Immunity: Maximálna podpora imunitného systému vďaka kombinácii vysoko vstrebateľného lipozomálneho vitamínu C v kombinácii s kurkuminoidami a piperínom. Táto kombinácia v odporúčanej dennej dávke je unikátna i preto, že piperín získavaný z čierneho korenia až dvadsaťnásobne zvyšuje pozitívne účinky kurkumoidov, vitamín C obohatený o lipozómy zas pomôže dopraviť vitamín C nepoškodený priamo k bunkám. Viac o podpore imunity výživových doplnkom Immunity by Anna Brandejs nájdete tu.

Aktuálnu ponuku výživových doplnkov by Anna Brandejs nájdete vždy tu.

 

Komentáre (0)