Praktické alebo cool? 5 tipov, ako vybrať oblečenie, ktoré si zamilujete vy aj váš školák

01. 09 2020 10:00 | PR článok
Kolekcia Hip & Hopps
Kolekcia Hip & Hopps Foto: Kaufland
Kolekcia Hip & Hopps
Kolekcia Hip & Hopps
Kolekcia Hip & Hopps

Zladiť náročný vkus vášho malého “veľkáča” s pohľadom praktickej maminy nie je až také zložité, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Poradíme vám, ako na to.

Zatiaľ čo malým či väčším školákom záleží najmä na tom, aby vyzerali rovnako štýlovo ako ich rovesníci, pre vás je dôležité skôr to, aby neprechladli, či neprišli domov s dierou na nových nohaviciach. Nájsť kompromis je jednoduchšie, než by ste čakali.

1. Kráčajte s dobou

Pre dieťa, ktoré prichádza do školského veku začína byť mimoriadne dôležité to, ako ho vnímajú jeho rovesníci. Preto si váš novopečený školáčik na oblečení zrazu dáva záležať a neraz ohrnie nosom nad niečím, čo mu v dobrej vôli vyberiete. Nezabúdajte však na to, že sa v kolektíve potrebuje cítiť v prvom rade dobre a snažte sa porozumieť jeho vkusu. Hľadajte alternatívy, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj trendové a štýlové. Ak to ocenia aj spolužiaci, budete tá najlepšia mamina pod slnkom.

2. Stavte na pocit

Dobrý pocit z oblečenia budú mať vaše deťúrence vtedy, keď im nebude veľké ani pritesné. Aj keď sa vám zdá, že rastú ako z vody, vždy im vyberajte oblečenie, ktoré im aktuálne sedí tak akurát. Kvalitné oblečenie, z ktorého vyrastú, môže počkať na mladších súrodencov, alebo ho môžete ďalej podarovať.

3. Starajte sa materiálom

Ak chcete, aby bolo o jemnú pokožku vašich detí dobre postarané aj počas náročného školského dňa, určite voľte priedušné prírodné materiály. Ideálna na celodenné nosenie je kvallitná biobavlna, ktorá je vynikajúcou voľbou aj pre citlivú pokožku malého školáka.

4. Nezruinujte rodinný rozpočet

Štýlové a pohodlné kúsky z kvalitnej biobavlny, doplnené vždy o sezónne módne „vychytávky” nájdete za výhodné ceny aj pod značkou Hip & Hopps® vo vašom Kauflande. Vďaka nej nebudú nákupy detského oblečenia pre vašu peňaženku strašiakom ani na začiatku, ani počas celého školského roka.

5. Vytvorte si zásobu

Myslite aj na seba a na to, aby ste oblečenie nemuseli prať a žehliť častejšie, než je pre vás únosné. Pripravte vašej školáčke či školákovi výbavu v dostatočnom počte a prázdna skriňa vás len tak ľahko neprekvapí. Ak si neviete dať rady, pomôžte si naším zoznamom.

1261210_1261216_1270438_Mood (1).jpg
Foto: Kaufland
 

Šatníková výbava školáčika

Prezúvky vo vrecúšku

Tričká s krátkym alebo dlhým rukávom (10 ks)

Dlhé nohavice (3 ks)

Krátke nohavice (2 ks) / Sukne, šaty (2 ks)

Mikina alebo sveter (4 ks)

Sezónne oblečenie (zimná bunda, pršiplášť, doplnky)

Spodné prádlo (nohavičky/slipy, tielka) (10 ks)

Ponožky (10 ks) Pančuchy (5 ks)

Sandále Pevná nepremokavá obuv

Priedušné tenisky

Gumáky Čižmy na zimu

Športový úbor vo vrecúšku

Tričko s krátkym rukávom

Kraťasy alebo tepláky

Mikina

Ponožky

Cvičky či tenisky s bielou podrážkou

Trendové kúsky pre cool školáčky aj školáčikov, ktoré budete milovať aj vy, nájdete za výhodné ceny vo vašom Kauflande pod značkou Hip & Hopps®. Oblečenie vyrobené z kvalitnej biobavlny je ohľaduplné nielen k pokožke vášho školáčika, ale aj k životnému prostrediu.

Komentáre (0)