Vianočné nákupy online a so skvelými zľavami

10. 12 2021 09:00 | PR článok
Vianočné nákupy online a so skvelými zľavami
Vianočné nákupy online a so skvelými zľavami Foto: Zivica Kerkez / Shutterstock.com

Black Friday a Cyber Monday odštartovali koncom novembra vianočné šialenstvo nakupovania.

Black Friday a Cyber Monday odštartovali koncom novembra vianočné šialenstvo nakupovania a nech dá ruku na srdce ten, kto počas týchto dní plných zliav nič nenakúpil. Avšak, čoraz viac sa blížia vianočné sviatky a je nutné doplniť darčeky pre členov rodiny, ktorých sa chystáte obdarovať. Máte ešte nápady na skvelé tipy?

Predtým, ako kúpite nejaký darček pre milovanú osobu, zamyslite sa nad tým, čo by ste chceli nájsť pod stromčekom vy. Nekupujte prvoplánové veci, aké vám napadnú, ale skúste vymyslieť darček, ktorý je praktický, efektívny a aj nájde u obdarovaného človeka reálne využitie. Pri vianočných nákupoch ale nemusíte minúť celý svoj mesačný rozpočet, ak viete, ako máte online nakupovať.

Rozžiarte úsmev

Dospelí ľudia ocenia darčeky do domácnosti. Čo tak darovať rodičom či svokrovcom novú dizajnovú lampu, ktorá štýlovo doplní interiér obývačky? Ak niekto rád číta, určite sa poteší menšej lampičke na nočný stolík, ktorú bude používať denne pred spaním a prenesie sa pri nej do imaginárneho sveta knižných hrdinov. Nájdite si pred potvrdením platby Svet Svietidiel zľavový kupón a ušetrite niekoľko eur pri nákupe. Každá ušetrená suma sa počíta a vy tak môžete kúpiť nejaký model lampy za výhodnú cenu aj pre seba. Dvojitá vianočná radosť!

Spýtajte sa, čo kto potrebuje

Určite aj vy oceníte, ak sa vás vaši blízki pred Vianocami spýtajú, čo by ste si chceli pod stromčekom nájsť. Prečo teda neurobíte opačne tú istú vec? Uvidíte, že vám sa tak bude jednoduchšie vyberať konkrétny darček a budete si istí, že človeka ním zaručene potešíte. Nábytok ako vianočný darček ocenia dospelí aj deti, ak sa trafíte do ich štýlu. Niekedy nie je na zahodenie vyberať produkt priamo s tým, pre koho je darček určený. Veľký výber vecí do domácnosti, moderného nábytku a zariadenia ponúka Moebelix. Ani v tomto prípade nezabudnite pri online nákupe hľadať Moebelix zľavový kód a pred finálnym potvrdením platby ho zadať v nákupnom košíku. Z ušetrenej sumy budete mať veľkú radosť!

shutterstock_1198013638.jpg
Foto: Roman Samborskyi / Shutterstock.com
 

Darčeky pre ženy

Výnimkou na Vianoce nie je ani obdarovávanie sa v kruhu priateľov. Na to sú zvyknuté najmä ženy, ktoré si s najlepšími kamarátkami robia radosť. Predsa len žena vie najlepšie obdarovať druhú ženu, ktorá je jej blízka, pozná ju a vie, čo má rada. Spravte tento rok pod stromčekom dvojitú radosť a jedným darčekom potešte nielen svoju kamarátku, ale aj jej partnera. To sa vám podarí v e-shope RajPradla.sk, kde si určite nejaký kúsok vyberiete aj pre seba. Kvalitnej, štýlovej a sexy spodnej bielizne nie je nikdy dosť.

Nočnou košieľkou alebo nohavičkami nepokazíte naozaj nič. Pri podprsenkách si musíte byť istí veľkosťou, aby daný kúsok ideálne sadol, a to sa vám zväčša podarí len pri vás samotných.

Vyberajte online darčeky pod stromček s láskou, dobre si premyslite, po čom vami obdarovaná osoba túži a čo aj reálne využije. Nezabudnite, že Vianoce sú o radosti a láske!