Celosvetový seriálový hit S hlavou v oblakoch prichádza na TV Doma a VOYO

08. 04 2022 12:23 | ts
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch Foto: TV Markíza

Prvé časti nového tureckého romantického seriálu si v pondelok 11. apríla 2022 budú môcť v exkluzívnom predstihu pozrieť predplatitelia služby VOYO a následne v pondelok 18. apríla 2022 aj diváci stanice Doma.

Na obrazovky televízie Doma a do ponuky streamovacej služby VOYO mieri nový turecký hit. K obľúbenej Láske na prenájom pribudne romantická seriálová novinka S hlavou v oblakoch (v origináli Erkenci Kuş), ktorá si už stihla podmaniť celý svet.

„V týchto neľahkých časoch cítime silný divácky dopyt po komediálne ladených romantických seriáloch, čo dokazuje aj pretrvávajúci úspech Lásky na prenájom. Prinášame preto ďalšiu novinku S hlavou v oblakoch, je to vizuálne krásny televízny príbeh plný lásky a veselej atmosféry. Medzi hlavnými predstaviteľmi dokonalo funguje chémia a diváci si ich určite obľúbia,“ zhodnotila Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

On je krásny, urastený dedič firmy a svetoznámy fotograf, ona roztomilé, večne zasnívané obyčajné dievča, ktoré miluje zábavu. Ich vzťah je založený na náhode a osude zároveň, ktorý dodáva celému príbehu tajomstvo. Ako láska dvoch mladých ľudí dopadne?

Pôvabná a veselá Sanem (Demet Özdemir) je rojko, ktorý nevie, čo so životom. Keď dostane od rodiny ultimátum, aby sa vydala alebo si našla poriadnu prácu, rozhodne sa ich poslúchnuť. Vyrazí preto do Istanbulu za staršou, úspešnou sestrou Leylou (Öznur Serçeler), ktorá má miesto vo veľkej reklamnej agentúre, a zoznamuje sa s jej majiteľom Azizom (Ahmet Somers) aj jeho dvoma synmi - Canom (Can Yaman) a Emrem (Birand Tunca). Nechá sa oklamať mladším z nich a očarí staršieho. Sanem zažíva dobrodružstvo, ktoré zmení nielen jej život, ale aj životy všetkých okolo nej.

Seriál natočila popredná turecká produkčná spoločnosť Gold Film, ktorá má na konte aj divákom TV Doma dobre známe seriály ako Dila či Nikdy ťa neopustím. Na obrazovkách tureckej televízie Star TV dosahoval vysoko nadpriemerné výsledky sledovanosti a následne začal žať úspechy po celom svete. Aktuálne už bol predaný do viac než 50 krajín.

Prvé epizódy novinky S hlavou v oblakoch si už v pondelok 11. apríla 2022 budú môcť v exkluzívnom predstihu pozrieť predplatitelia streamovacej služby VOYO. Následne v pondelok 18. apríla 2022 o 21:40 hod. seriál odštartuje na obrazovkách TV Doma. Diváci si ho budú môcť vychutnávať vždy od pondelka do štvrtka v dvoch častiach za sebou. Spolu s Láskou na prenájom tak na nich v tieto dni budú čakať hneď tri premiérové epizódy tureckých seriálových hitov.

PR oddelenie skupiny Markíza