Nová séria Love Island prichádza na Slovensko už v pondelok, zoznámte sa so sexy súťažiacimi

16. 09 2022 14:00 | tlačová správa
Love Island II. - súťažiaci
Love Island II. - súťažiaci Foto: Markíza

Najvzrušujúcejšia šou tohto roka štartuje na Voyo a TV Markíza, kto si odnesie poriadny balík peňazí a možno aj lásku na celý život?

Prichádza nová séria najvzrušujúcejšej zoznamovacej reality šou, kde víťazi budú bohatí a šťastne zamilovaní! Love Island štartuje už v pondelok (19. septembra) úvodnú epizódu si po 20.00 h budú môcť pozrieť fanúšikovia na Voyo a neskôr v týždni sa dostane aj na obrazovky TV Markíza. Zoznámte sa s desiatimi krásnymi, mladými a hlavne nezadanými ľuďmi zo Slovenska a Česka, ktorí budú najbližšie dva mesiace hľadať lásku na Kanárskych ostrovoch.

„Celosvetovo úspešný formát Love Island už minulý rok pritiahol veľké množstvo ľudí, a to najmä mladé publikum. Preto je aj túto sezónu určený primárne pre streamovaciu službu Voyo. Teší ma, že počas sychravej jesene môžeme opäť ponúknuť našim divákom možnosť uniknúť na krásne a exotické Kanárske ostrovy, a všetkým súťažiacim držím palce, aby na ostrove lásky našli svoju vysnívanú polovičku,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Súťažiaci si budú po celú dobu užívať priestory luxusnej vily na vulkanickom pohorí ostrova Gran Canaria, ktorú diváci dobre poznajú už z predchádzajúcej série šou Love Island. Okrem veľkého bazéna, miesta na relax, cvičenie, spoločnej veľkej spálne, či unikátnej kuchyne s výhľadom na pobrežie, v nej tento rok nájdu aj mnohé novinky a vylepšenia.

Podstata šou Love Island je jednoduchá - súťažiaci si budú v luxusnej vile tri mesiace nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra, je jasné, že o zábavu bude postarané.

Počas šou spolu súťažiaci flirtujú, tvoria páry, niekedy ich zase rozbíjajú, zbližujú sa či formujú spojenectvá, a to všetko s jasným cieľom – nájsť lásku svojho života a dostať sa so svojím miláčikom až do finále! V každej epizóde sú ich vzájomné vzťahy testované, pretože tomu, kto nenájde svoj pár alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť.

„Po prvej sezóne česko-slovenského Love Islandu budeme oveľa lepšie pripravení, a teda prinesieme ešte lepšie a zábavnejšie hry, tematické dni a týždne a, samozrejme, viac „randíčok“, pre ktoré už máme nájdené nové lokality priamo na ostrove. Chceme, aby sa v druhej sezóne Love Island randilo viac a častejšie, pretože práve to je priestor, kde sa vzťahy môžu utužovať,“ prezradil Samuel Jaško, kreatívny producent Love Islandu. Do vily budú opäť mieriť aj sexy bombshells – novo prichádzajúce ostrovanky a ostrovania, ktorí sa v utvorených pároch pokúsia urobiť pekný vietor. Alebo rovno uragán!

„Deväťdesiat percent celej šou stojí na jej účastníkoch. Oni vytvárajú obsah, príbehy a my sa im v tom snažíme čo najviac pomáhať. Vytvárame pre nich situácie a potom je na nich, ako sa k tomu postavia. Preto je dôležité mať aktívnych a veselých ostrovanov a ostrovanky,“ dodáva Jan Bors, druhý z dvojice kreatívnych producentov Love Islandu.

Nájde niekto z nových súťažiacich partnera na celý život? Naozajstnú lásku? V hre sú nielen osudy a srdcia ostrovanov, ale aj rozprávkových 75 000 eur! Kto si ich odnesie z ostrova lásky, budú môcť prostredníctvom vylepšenej mobilnej aplikácie ešte častejšie priamo ovplyvniť aj samotní diváci. Toto bude opäť nezabudnuteľný zážitok!

Na poste moderátorky vystrieda Nikol Moravcovú v 2. sérii šou obľúbená a skúsená Zorka Hejdová, ktorá divákov prevedie všetkými dôležitými momentmi, od prvého zoznámenia, cez napínavé párovania, až po grandiózne finále. Navyše, po celú dobu trvania šou bude priamo na ostrove aj s celou svojou rodinou.

Nová epizóda bude na Voyo k dispozícii každý deň po 20.00 h, s výnimkou nedele. S časovým odstupom si budú môcť šou pozrieť aj diváci TV Markíza, prvý raz v utorok 20. septembra o 22.55 h.

Na Love Islande budú tieto sexy krásky: Zubárka, realitná maklérka aj misska

Noví fešáci z Love Islandu: Spoznajte sexy päticu