Zoberte svojho tínedžera do divadla!

22. 09 2022 14:30 |
Zoberte svojho tínedžera do divadla!
Zoberte svojho tínedžera do divadla! Foto: Nová Scéna

Je naozaj pravda, že dnešná generácia tínedžerov už nevydrží ani pár hodín bez mobilu?

Je naozaj pravda, že dnešná generácia tínedžerov už nevydrží ani pár hodín bez mobilu? Skúste ich zobrať do divadla. Nahraďte im virtuálnu realitu tou divadelnou...

Divadlo Nová scéna Vás v tom podporí a vstupenka pre Vášho tínedžera je ako darček. Zažite spolu napätie aj katarziu, city a vášne, to ťažko definovateľné spojenie hľadiska s javiskom. Doprajte svojmu tínedžerovi divadelný zážitok v podobe svetových i pôvodných slovenských muzikálov.

DSC_0082.jpg
Foto: Nová Scéna
 

Mladá vstupenka

Divadlo Nová scéna podporuje mladých divákov Divadlo Nová scéna sa aj v novej divadelnej sezóne snaží podporiť záujem mladých ľudí o divadelné predstavenia. Jednou z foriem je MLADÁ VSTUPENKA – teda vstupenka pre tínedžerov do 18 rokov, ktorí na vybrané predstavenia počas celej sezóny budú mať k jednej vstupenke za plnú cenu, druhú zadarmo.

Vieme, že tínedžeri trávia veľa času na sociálnych sieťach, že mobil a virtuálna realita sú im často bližšie, ako prežívanie príbehov a pocitov, ktoré im ponúka umenie. Boli by sme radi, keby aspoň na pár hodín vypli mobily, vymenili virtuálnu realitu za divadelnú a zažili spolu s blízkymi neopakovateľné spojenie hľadiska a javiska. Aby prežili divadelné príbehy, katarziu, city a vášne, ktoré sa ich hlboko dotknú. Budeme radi, ak sa to aj vďaka „MLADEJ VSTUPENKE“ podarí.

Najbližšie termíny predstavení, kde si diváci môžu uplatniť MLADÚ VSTUPENKU sú muzikály MAMMA MIA! 22.9. o 19.00 hod. a JÁNOŠÍK 24.9. o 19.00 hod.