Služba Voyo štart bude dostupná v ponuke ďalšieho operátora

29. 11 2022 14:35 | tlačová správa
Voyo štart DIGI
Voyo štart DIGI Foto: Voyo

Voyo a DIGI SLOVAKIA prinášajú novinku, ktorou sa streamovacia služba Voyo priblíži ešte širšiemu publiku.

Najznámejšia streamovacia služba na Slovensku – Voyo sa spája v spolupráci s ďalším operátorom. Spoločne s DIGI SLOVAKIA ponúknu zákazníkom novú službu Voyo štart, ktorú budú môcť po aktivácii využívať zákazníci DIGI ako benefit v cene televízneho balíka

„Máme radosť, že môžeme ponúknuť službu Voyo štart ďalšej skupine ľudí. Vďaka novému benefitu si budú môcť zákazníci DIGI vyskúšať mnohé z výhod, ktoré poskytuje Voyo svojim predplatiteľom. Veríme, že čo najviac z nich budeme môcť privítať v našej stále sa rozrastajúcej rodine spokojných používateľov plnej verzie Voyo,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Teší nás, že DIGI SLOVAKIA v spolupráci s Voyo spustili novú službu Voyo štart, ktorá ponúka atraktívny obsah s množstvom lokálnej aj zahraničnej produkcie. Navyše, DIGI zákazníci získajú tento benefit, ktorý obohatí našu širokú programovú ponuku, v pôvodnej cene za televízne služby,“ uvádza Michal Mažár, riaditeľ pre marketing a predaj spoločnosti DIGI SLOVAKIA.

Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov. Na slovenskom a českom trhu prekročil ich počet hranicu 400 000.

Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu, ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov, vyrobených špeciálne pre streamovaciu službu. 

„Voyo patrí medzi naše kľúčové priority, výrazne investujeme do obsahu a personálne posilňujeme náš tím, aby sme zákazníkom prinášali čoraz kvalitnejší produkt. Máme pred sebou ešte dlhú cestu, rozhodne sme však vykročili správnym smerom,“ dodal Daniel Grunt, Chief Digital Officer nadnárodnej mediálnej skupiny CME, ktorej súčasťou je aj Markíza.

Voyo štart pre zákazníkov DIGI

Prístup k novej službe získajú zákazníci DIGI k balíku televíznych služieb a prinesie im špeciálny benefit. S Voyo štart má zákazník DIGI možnosť prvých 14 dní od aktivácie služby sledovať neobmedzený počet videí a zoznámiť sa tak so širokou ponukou služby Voyo. Potom zákazník automaticky získava možnosť sledovať päť videí z vybraného obsahu opakovane každých 30 dní. Ďalší krok na získanie benefitu už nie je potrebný a využíva ho v rámci pôvodnej ceny za službu.

Pokiaľ má zákazník DIGI záujem prejsť na plnú verziu Voyo a mať prístup k celej knižnici vrátane prémiového Voyo obsahu, športu a živého TV vysielania, môže si ju aktivovať a sledovať všetok obsah naplno. Službu Voyo v plnej verzii môže potom kedykoľvek vrátiť naspäť do verzie Voyo štart. Zmena prebehne ku koncu aktuálneho 30-dňového obdobia.
Služba Voyo štart bude k dispozícii od 29. novembra 2022 a na jej aktiváciu je potrebné sa zaregistrovať na tomto webe. Intuitívnu a jednoduchú registráciu je možné zvládnuť do pár minút.

Viac informácií o službe nájdete na webe.

PR oddelenie skupiny Markíza