Nádherná vianočná skladba Mariah Carey: Bez zimomriavok to nepôjde

25. 12 2020 10:00 | markiza.sk
Mariah Carey - O Holy Night
Mariah Carey - O Holy Night Foto: YouTube/Mariah Carey

Neskutočný výkon hodný „majiteľky“ jedného z najsilnejších hlasov na svete.

Skladba All I Want For Christmas Is You patrí jednoznačne k najobľúbenejším a najhranejším vianočným skladbám všetkých čias a kraľuje mnohým rebríčkom. Na YouTube má len oficiálny videoklip speváčky Mariah Carey viac než 650 miliónov prehratí, na milióny sa rátajú aj prehratia streamovacích služieb.

A preto (pochopiteľne) mnohým táto skladba aj lezie vo sviatočnom období na nervy, keďže ju hrávajú naozaj všade. Netreba však zabúdať aj na ostatné vianočné koledy, ktoré má táto 50-ročná spevácka diva na konte.

Mariah Carey vydala v roku 1994 vianočný album s jednoduchým, no výstižným názvom Merry Christmas, na ktorom sa nachádza aj nádherná skladba O Holy Night, ktorá je viac o podstate vianočných sviatkoch - narodení Ježiša Krista. Vypočujte si nádhernú pieseň.


Speváčka s nenahraditeľným hlasom pred desiatimi rokmi vystúpila v rámci vianočného špeciálu televízie ABC naživo a dokázala, že patrí k najlepším speváckym interpretkam s najväčším hlasovým rozsahom. Pozrite si video a garantujeme vám, že budete mať zimomriavky!