01. 08 2015 10:00 | Kamil Konkoľ

Deň otvorených dverí TV Markíza: Predposledná augustová sobota plná prekvapení!

Jeden z vás získa prémiu 10-tisíc eur,

dod, nanuk 2015
dod, nanuk 2015 Foto: Markíza

Deň, na ktorý sa tešia tisícky divákov, sa nezadržateľne blíži! Aj tento rok sa bude predposledná augustová sobota niesť v znamení milých stretnutí a skvelej zábavy. Pripravených je opäť množstvo atrakcií a výborného programu.

Televízia Markíza oslavuje 19. narodeniny a chceme, aby ste boli pri tom! Dvere najsledovanejšej televízie na Slovensku sa otvoria v sobotu 22. augusta o 8.00 h. Ste srdečne pozvaní! A verte, že budete mať nezabudnuteľné zážitky...

Ste fanúšikmi Búrlivého vína? Tešte sa na autogramiádu známych hercov. Určite prídu aj hviezdy z Kredencu a Hornej Dolnej. Obľúbený komediálny seriál, ktorého druhú sériu uvidíte na obrazovkách už čoskoro, bude mať samostatný stánok.

Okrem autogramiády známych tvárí z obrazovky a prehliadky televíznych štúdií, ktoré budú otvorené od 8.30 h, sa pripravte na množstvo zaujímavých súťaží. Spoznáme majiteľa prémie 10 000 eur. Vy ste ešte neposlali sms-ku v súťaži Vstávaj a vyhraj? Všetky informácie, ako sa dostať k tučnej sume, získate tu. 

Hlavné pódium bude hostiť interpretov zvučných mien. Zahrá IMT Smile, víťaz SuperStar Peter Cmorik, roztancuje vás Dara Rolins, príde aj Peter Nagy, Peter Bič Projekt, spievať bude aj Monika Bagárová, Martin Harich, ale aj Igor Kmeťo, finalisti SuperStar a mnohí ďalší. K dispozícii bude aj detský kútik.

Doprava počas Dňa otvorených dverí

Hlavné parkovisko pre hostí bude v areáli Bory Mall, odkiaľ bude pre všetkých grátis  zabezpečená kyvadlová doprava. Zastávky autobusov neprehliadnete. Budú označené našim logom, rovnako aj autobusy, ktoré pôjdu každých 15 minút. (Pozrite si mapu na konci článku.)

V 20-minútových intervaloch bude v čase od 8.00 do 18:00 na trase Hlavná stanica - TV Markíza a späť premávať bezplatná linka s označením „M“.


Autobusy č. 37, ktoré premávajú od Mosta SNP, sú štandardne spoplatnené.

Tí, ktorí budú cestovať zo Záhoria, budú môcť zaparkovať na poli neďaleko televízie. Parkoviská budú zabezpečené službou, dopravu pomôže riadiť polícia. 

Mapa DOD 2015, parkovanie
Foto: Markíza
 

Kto je najlepší priateľ Zuzky Šebovej? Dozviete sa iba u nás. 

Zlatica a Patrik na dovolenke v Turecku. Exkluzívne fotografie známej dvojice. 

Takto oddychuje rosnička. Lenka Vavrinčiková v bikinách.Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?