09. 08 2017 12:44 | mg

Chris Powell na Slovensku! Stretnite ho naživo

Svetoznámy kondičný tréner opäť u nás.

Chris Powell
Chris Powell Foto: TV Markíza
Chris Powell s Marošom Molnárom
Chris Powell v Teleráne
Chris Powell a Aďa Poláková

Deň otvorených dverí televízie Markíza sa blíži míľovými krokmi. Podujatie nadupané známymi tvárami, koncertmi, autogramiádami, atrakciami či prehliadkami televíznych štúdií štartuje v sobotu, 26. augusta.

A my už vieme meno najväčšej hviezdy, ktorá naň prijala pozvanie. Fanúšikov príde osobne pozdraviť svetoznámy motivačný tréner Chris Powell. Charizmatický Američan bude jedným z ťahákov markizáckej novinky Extrémne premeny, ktorá pomaly mieri na televízny obrazovky. V nej obézni Slováci budú chudnúť desiatky kilogramov aj s jeho pomocou.

Chris však do Markízy nepríde sám. Minulý rok v októbri nám totiž v exkluzívnom rozhovore sľúbil, že sa na Slovensko čoskoro vráti. Naša krajina ho totiž očarila natoľko, že sa ju rozhodol ukázať aj milovanej manželke Heidi. Pôvabná fitneska tak pocestuje do stredu Európy po manželovom boku.

Na Dni otvorených dverí nebude chýbať ani špičkový kondičný tréner Maroš Molnár. Ten bude totiž ústrednou postavou Extrémnych premien. S Chrisom sa už pomerne dobre poznajú, na nakrúcaní si okamžite padli do oka. Obaja žijú športom a majú spoločný cieľ – pomáhať ľuďom zbaviť sa kilogramov navyše.

Pozrite si exkluzívny pozdrav Chrisa Powella. Iba pre vás!

 
 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?