Tajomstvo je vonku! Kylie Jenner ukázala vo videu priebeh tehotenstva aj pôrod

04. 02 2018 22:12 | nt
Tajomstvo je vonku! Kylie Jenner porodila a konečne ukázala celý priebeh tehotenstva
Tajomstvo je vonku! Kylie Jenner porodila a konečne ukázala celý priebeh tehotenstva Foto: Youtube/ kylie jenner

Reality hviezda tajila tehotenstvo až do pôrodu.

O tom, že mladučká Kylie Jenner (20) je tehotná, sa mesiace len šepkalo. Bulvárnym fotografom sa ju podarilo zachytiť s bruškom len dvakrát, čo je pri reality hviezde, ktorá sa dovtedy ukazovala všade a pri všetkých možných príležitostiach, obdivuhodné.

Kylie sa tak podarilo ustrážiť si svoje tajomstvo. Aj pre ňu bolo tehotenstvo nečakané a ako odôvodnila v oficiálnom statuse na sociálnej sieti, chcela sa na úlohu matky pripraviť čo najlepšie a v súkromí bez stresu a tlaku zo strany verejnosti a médií. 

Prvého februára tak priviedla na svet dcérku. "Tehotenstvo je tá najkrajšia, najsilnejšia vec, ktorá mi úplne zmenila doterajší život a ja som si nechcela nechať ujsť ani jeden moment. Vážim si mojich priateľov a obzvlášť moju rodinu, ktorí mi pomáhali zvládnuť toto výnimočné obdobie v takom súkromí, ako to len bolo možné. Moje nádherné a zdravé dievčatko prišlo na svet prvého februára a ja som sa nemohla dočkať, aby som sa o to s vami podelila. Nikdy som sa necítila šťastnejšia a milovanejšia," napísala Kylie.

Na YouTube dokonca zverejnila video, ktoré zachytáva celé jej tehotenstvo. 


Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Zahraničný' */