• TV Markíza
  • Tieto 3 situácie ženám prekážajú pri milovaní najviac

Tieto 3 situácie ženám prekážajú pri milovaní najviac

Tieto 3 situácie ženám prekážajú pri milovaní najviac

Ak ste sa v nich našli, tak už viete, prečo nemáte v posteli úspech.

Dokážete zbaliť ženu na prvý pokus, aj úvodné rande je bez problémov, no po prvej strávenej noci sa dotyčná slečna odmlčí. Hľadáte príčinu? Začnite v prvom rade u seba.

Väčšina mužov podľahne sebaklamu o tom, akí sú úžasní milenci. To, čo možno stačilo v ich mladosti, už dnes určite nestačí, či už ide o kreativitu, fyzickú výdrž alebo dobu milovania. Ak sa vám čoraz častejšie stáva, že v posteli zlyhávate a partnerka je s vašim sexuálnym výkonom nespokojná, treba hľadať príčiny a riešenia.

Keď chýba fantázia

Nič tak nezabíja sex ako rutina, stereotyp a nedostatok fantázie. Možno si myslíte, že overené, presné a pravidelné polohy, techniky a pohyby sú super, ale v skutočnosti je to veľká nuda.

Jasné, že riešením nie je ani striedanie všetkých polôh z Kámasútry každé dve minúty, ale štipka kreativity vám neublíži. To platí napríklad aj pre rôzne miesta na milovanie, vymeniť posteľ a spálňu za iné miestnosti či nábytok nikdy neuškodí.

Brániť sa netreba ani odvážnejšiemu experimentovaniu, skúsili ste napríklad už sex v jacuzzi alebo niektorú z obľúbených sexuálnych pomôcok? Doba pokročila, dnes už môžete partnerke dopriať nielen klasický vibrátor, ale aj rôzne guličky či stimulátory klitorisu.

Keď chýbajú centimetre

Druhou situáciou, ktorá je zároveň aj najobľúbenejšou témou, je dĺžka penisu. Uspokojiť sa s tým, že veď „aj s malým gašparkom viete zahrať veľké divadlo" je slabá náplasť, ak partnerke nedoprajete aspoň raz za čas vaginálny orgazmus.

Problém pritom v prípade väčšiny mužov nie je ani tak v nedostatočnej fyziologickej dĺžke, ale v nedostatočnom stoporení. Skrátka, nekvalitná erekcia = nedostatočné zväčšenie penisu.

Tento poznatok si treba zapamätať, pretože vaginálny orgazmus nie je len o dĺžke, ale aj o hrúbke pohlavného údu. Čím viac sa dokáže penis prekrviť, tým väčší bude vo všetkých smeroch. Takže, milí páni, ako je na tom vaša erekcia?

Keď chýbajú minúty

Posledným problémom, ktorému sa začína tiež dostávať čoraz viac pozornosti, je problém s dĺžkou sexu. Je všeobecne známe, že kým mužom stačí na orgazmus niekedy aj zopár minút, ženy sú v tomto ohľade náročnejšie.

Niečo síce viete „vykryť" predohrou, kde sa budete napríklad jazykom venovať intímnym miestam partnerky, ale dôležitá je aj výdrž stoporenia počas samotného styku.

Tu býva najčastejším problémom príliš rýchla alebo predčasná ejakulácia. Tá má dôvody najčastejšie vo vysokom libidu, zvýšenej vzrušivosti, v strese alebo v nervozite. Všetko sú to príčiny, na ktorých sa dá zapracovať, stačí len chcieť.

Riešenia? Nehľadajte zázraky na počkanie

Ktorýkoľvek problém z vyššie menovaných vás trápi, riešenie máte vo svojich rukách. Musíte ale vziať rozum do hrsti a nespoliehať sa na rýchle riešenia. Cestou k úspechu je trpezlivosť a zdokonaľovanie sa. Ak vám chýba fantázia v sexe, skúste si niečo preštudovať o tom, čo sa ženám páči pri milovaní najviac.

Ak máte problém s nedostatočnou erekciou či príliš skorým vyvrcholením, študovanie vám príliš nepomôže, tu treba konať. Našťastie, nie ste na to sami!

Práve na uvedené dva problémy cieli totiž známa značka prípravkov určených pre mužov, eJoy®. Pred niekoľkými mesiacmi prišla na trh horúca novinka, eJoy® Long, ktorá hneď upútala pozornosť.

Ide totiž o tabletky so zložením a účinkami špeciálne nastavenými pre mužov, ktorí majú problém s nedostatočnou dĺžkou sexu a príliš rýchlou ejakuláciou. Prípravok nesľubuje žiadne zázraky na počkanie, ale účinky v praxi naozaj má. Skúste si pozrieť oficiálny web značky a sami uvidíte, že práve eJoy® Long je to, čo ste vždy hľadali.

 

Najnovšie videá