• TV Markíza
  • Potrebujete poradiť s výberom darčeka pre manželku? Čítajte ďalej

Potrebujete poradiť s výberom darčeka pre manželku? Čítajte ďalej

Potrebujete poradiť s výberom darčeka pre manželku? Čítajte ďalej

Nájsť dobrý darček nemusí byť žiadny problém. Ak neveríte, tu je niekoľko tipov, ktorými sa môžete inšpirovať!

Vymýšľanie vhodného darčeka pre svoju polovičku je pre mnoho mužov úlohou, ktorej sa pravidelne desia. Nehovoriac o situácii, keď už máte za sebou niekoľko rokov manželstva a zdá sa vám, že za minulé roky ste už vyčerpali všetky možnosti.

Kvety sú samozrejmosťou, ale čo ďalej?

Nájsť dobrý darček pritom nemusí byť žiadny problém. Ak neveríte, tu je niekoľko tipov, ktorými sa môžete inšpirovať. Úplnou „klasikou“ sú kvety. Ktorá žena by sa im nepotešila? Ak chcete takýto darček poňať o niečo originálnejšie, namiesto klasickej kytice sa zamerajte na krásne kvetinové boxy. Tie sú spôsobom ako aj z kvetov spraviť netradičný darček.

Väčšinou však neostane len pri kvetoch. Chcelo by to niečo k tomu. Čo takto niečo, vďaka čomu môžete stráviť príjemné spoločné chvíle počas blížiacich sa dlhých zimných večerov? Nie, nemusia to byť chvíle strávené prepínaním TV staníc a (zväčša neúspešným) hľadaním niečoho, čo sa dá aspoň ako tak pozerať.

Čo teda myslíme? Obľúbenú zábavku malých aj veľkých, puzzle. Keďže to má byť darček pre dospelú ženu, tak skôr väčšie puzzle 3000. Že puzzle sú vhodné len pre deti? Ale kdeže, pri skladaní puzzle stimulujete mozog a aj pre dospelých je to užitočná činnosť, keďže slúži ako prevencia proti rôznym chorobám postihujúcim mozog.

Podarujte vašej manželke krásu a zdravie

Ak naopak vaša manželka túži po tom, aby sa cítila a vyzerala o niečo mladšie, môžete jej zaplatiť zákrok na estetickej klinike. Obľúbeným je napríklad účinné odstránenie pigmentácií, ktoré zbaví pokožku neželaných škvŕn vznikajúcich typicky v oblasti tváre, krku a na chrbtoch rúk.

Avšak nielen krása, ale aj zdravie je dôležité si udržať aj vo vyššom veku. Preto môže byť vhodným darčekom aj niektorý z regeneračných wellness pobytov v Piešťanoch. Veď oddych v podobe takéhoto pobytu by si želal určite každý.

Ideálna príležitosť odhodlať sa na odkladanú rekonštrukciu

Alebo chcete spraviť vašej manželke naozaj radosť a nebránite sa ani väčšej investícii? Obdivuje pravidelne u vašich známych nové moderné kuchyne a potom rozpráva o tom ako by sa aj tej vašej, ktorá už má najlepšie roky za sebou, hodila kompletná rekonštrukcia?

Tak už nečakajte a konečne sa na takýto krok odhodlajte. Dobre viete, že už je to naozaj potrebné a aj vás isto poteší, keď rekonštrukciu ukončíte a budete sa môcť pochváliť modernou kuchyňou, ktorá bude nielen vybavená špičkovými spotrebičmi, ale zároveň je zariadená podľa najnovších trendov v interiérovom dizajne.

Najnovšie videá