Neviete si rady s darčekom pre partnera? Inšpirujeme vás

Neviete si rady s darčekom pre partnera? Inšpirujeme vás
Zdroj: George Rudy / Shutterstock.com

Niekedy ani ženy nevedia, čo svojmu partnerovi kúpiť.

Ktorý z partnerov má väčší problém s výberom darčeka pre toho druhého? Asi nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že to býva ťažšia úloha skôr pre mužov. Ale niekedy ani ženy nevedia, čo svojmu partnerovi kúpiť. Ak patríte medzi ne, možno vás inšpirujú naše tipy.

Darček nemusí byť využiteľný len pre obdarovaného

Začneme najskôr špecifickým darčekom, ktorý je ideálny pre všetkých, ktorí radi hrajú šípky. Aj ich profesionálna úroveň si získava čoraz väčšiu popularitu v našich končinách a ak váš partner je takým milovníkom šípok, že ich nielenže rád hráva, ale zároveň si nenechá ujsť žiadny priamy prenos z významnejšieho turnaja, kúpte mu kvalitný sisalový terč podobný tým, s ktorými hrajú najlepší šípkari sveta.

Ak ho chcete obdarovať niečím nematerialistickým alebo jednoducho chcete zároveň potešiť aj seba, čo takto rezervovať útulnú chatu na víkend? Budete si môcť užiť romantiku vo dvojici ďaleko od ruchu miest.

Už sme naznačili, že niekedy sa darčeky kupujú tak, aby mal radosť nielen obdarovaný, ale aj ten, kto obdarúva. Medzi takéto darčeky môžu patriť aj výkonné tlakové umývačky. Váš partner bude rád, že bude mať čím umývať svojho štvorkolesového miláčika a vás zasa poteší, keď popritom umyje dlažbu, fasádu, bazén alebo váš bicykel.

Zvolíte niečo materiálne alebo skôr zážitkové? Ak dobre vyberiete, radosť spraví oboje

Poďme však naspäť k darčekom, ktoré sú špecifickejšie. Ak je váš partner motorkár, určite ho poteší niečo, čo má súvis s touto jeho záľubou. Novú motorku mu kupovať nemusíte, to by vás vyšlo „trochu“ drahšie, ale čo takto nová špičková prilba? Že sa v prilbách na motorku nevyznáte? Tak napríklad prilby Shark patria k špičke na trhu a tak prilbou tejto značky určite netrafíte vedľa.

Inšpirácie na darčeky pre mužov ukončíme nejakým úžasným zážitkom. Je ním vyhliadkový let lietadlom. Ak sa váš partner nebojí výšok, bude to pre neho skvelý darček. Vidieť krajinu z vtáčej perspektívy je vždy fascinujúce.

 

Zdieľať

Najnovšie videá